תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שרון ב - 06/10/2021 06:08:31

שלום,אחותי בת 53 נשואה באושר .יש בינהם יחסים מצוינים ואוהבים.
    לפניי כחצי שנה פנתה אליי שהיא גילתה שבעלה מקבל סרטוני סקס מחברים בנייד ושאמרה לו שזה לא לרוחה ,אני אמרתי לה שכל עוד הוא לא בוגד ולא מחסיר ממנה דבר גם בהקשר המיני אז הכל טוב (כי איזה גבר לא צופה בפורנו...) ,השבוע אמרה לי שהחליטה להפרד ורוצה לעשות לו שיחה שהכל בגלל הסרטונים...שאלתי אם היא מאושרת ורק זה מפריע טוענת שמאושרת (כך גם ניראה לי )אנחנו חברים ממש טובים איתם כולל בניי הזוג .אמרתי לה שתדבר איתו שוב ,הוא מבחינתו טוען שהוא לא יוותר על הסרטונים ושהעולם מתנהל כך ושהוא לא בוגד ולא מחסיר ממנה דבר גם לא במין.ביקשה אם אוכל לדבר איתו וסרבתי,אמרתי שיש גבול למה שאני צריכה לדעת או להתערב ,מה ממליצים? ניראה לי מיותר לעזוב בגלל דבר כזה אך אנחנו מאוד שונות תודה.

תשובה: אחותי רוצה לפרק את החבילה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 07/10/2021 15:07:25

שלום שרון

אחותך היא אישה בוגרת ולכן מעבר לשיתוף במחשבותייך והבנתך, אני לא חושבת שיש טעם בשיח עם בעלה או ב"שכנוע" שלה. מעורבות כזו יכולה לערער היבטים בקשר ביניכן ורב הסיכויים שלא תשנה את התפיסות והתחושות המהותיות. לצד זאת, אפשר להציע לאחותך לפנות לטיפול פסיכולוגי פרטני או לטיפול זוגי בו תוכל להרחיב את זווית הראייה ולקבל החלטות ממקום של יותר מודעות, הבנה ופרספקטיבה.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יובל קורן

יובל קורן

חיפה
חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
טובה בן צבי מרק

טובה בן צבי מרק

תל אביב - יפו
נועה ארנטל