תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י חרדה ב - 14/09/2021 05:56:25

הייתי סובלת מחרדות באופן קבוע בפרט בזמן קימה משינה במהלך היום -זה היה קורה גם אם הייתי נרדמת לחצי דקה או מנמנמת לרגע הייתי מתעוררת בחרדה קשה שהתבטאה בדופק חזק ומהיר מאוד, צמרמורות , זרמים וכובד בגוף, חולשה ותחושת ריקנות איומה, זו הייתה חוויה קשה מאוד בשבילי שהיה גם לוקח לי זמן להתאושש ממנה ברמה כזאת שגם אם הייתי עייפה מאוד במהלך היום הייתי נמנעת משינה כדי לא לחוות את החרדה שתגיע בקימה , לא היה עוזר לי שום דבר כדי למנוע אותה והיא לא הייתה מפספסת אפילו פעם אחת.
    קצת אחרי תחילת הטיפול עם המטפלת הנוכחית שלי החרדות ממש שקטו (מה שהפליא אותי מאוד) אבל עכשיו שאני בתקופת הפסקה של 3 שבועות מהטיפול עד אחרי החגים אני מרגישה שפתאום החרדות חוזרות אלי שוב כאילו בהדרגה, האמת שיותר הפליא אותי שהן נעלמו מזה שהן חוזרות עכשיו כי זה לא שעבדנו על משהו מסוים שהיה גורם להם ולכן הן שקטו .... אבל עדיין אני מנסה להבין למה זה קורה לי? אני לא מרגישה שקשה לי עם ההפסקה. היה לי קשה מאוד ב3 ימים אחרי הפגישה האחרונה ואח"כ סוג של השלמתי עם זה והוצאתי את זה לגמרי מהראש ברמה שהתנתקתי מהרעיון ולא קשה לי. אז למה זה יכול להיות? זה רק אומר שהשקט עד עכשיו היה סוג של פלסטר?

תשובה: חרדות חוזרות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 14/09/2021 10:44:33

שלום לך.

מציעה לבחון לעומק את השאלה החשובה מול המטפלת.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
דליה שלום