תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אנונימי ב - 07/07/2021 19:24:51

בתגובה ל
    #8994 (תודה) ולשאר המגיבים
    ולכל מי שראה את ההודעה
    חשוב לי לפרט את השתלשלות העניינים עשיתי מדרסים ועבדתי בעבודה של הרמת משקלים דבר אשר גרם לתפיסות הגב בהמלצת הפודיאטור ביררתי באינטרנט על עיסוי רפואי וסוגים שונים לגב (הסיבה שציינתי שאני סובל מויסות חושי זה הסיבה שאני לא אוהב מגע ומגיל קטן אני זוכר את עצמי לא הבאתי לאנשים לגעת בי /לחבק לכן זה לא היה בסדר מבחינתי אפילו ללכת למסא'ז) נכנסתי לבזק 144 ביררתי על עיסויים התקשרתי גם למעסה ובררתי באמת מתוך כוונה של להתחיל הליך של כמה מפגשים להיפטר מכאבי הגב אך הוא לא יכל בתאריכים שיכלתי ולכן המשכתי לברר הגעתי למספר טלפון של מעסה שהופיע ב144 שבעצם היא הציע הליך טיפולי דרך רפלקסולגיה ע"י לחיצה בנקודות בכפות רגליים שמשפיע על הגב והרפיה קבענו שעה היא ציינה שיש לה קלינקה במרכז העיר ועלות טיפול של שעה עולה 250 שח הגעתי לכתובת שקבענו מסתבר שיש בר וזה לא הכתובת אלא בניין ליד (בניין מגורים) היא אומרת לי את הקומה והמספר דלת אני מגיע ודופק בדלת ואז היא התקשרה אליי אמרה לי להשאיר 100 שח מתחת הדלת ולהעביר 200 נוספים בסיום הטיפול (אגב קפץ מ250 ל300 שח) בנוסף לזה היא אמרה משהו שבגלל שלא הבנתי ולא היה נשמע לי הגיוני (בדיעבד לאחר מכן הבנתי שהיא אמרה שהיא נשארת עם תחתונים) חשבתי שהיא אמרה שאני נשאר עם תחתונים בכל זאת כבר פה הבנתי שמשהו לא כשורה בגלל שהיא ביקשה להעביר 100 שח מתחת לדלת ובכל זאת בחרתי להיכנס כשנכנסתי היה שם באמת מיטת טיפולים שמנים וכל מיני ציוד וזה היה נראה כמו קלינקה היא אמרה לי להתפשט ולשכב על המיטה הורדתי רק חולצה היא שוב אמרה להוריד את המכנסיים הורדתי והיא אמרה להוריד את התחתונים זה לא קרה התעטפתי במגבת (היה ערימת מגבות מגולגלות על השידה) ושכבתי על המיטה היא התחילה בעיסוי של הגב (כן הגב ולא כפות הרגליים) לאחר כמה דקות הפסיקה הסתובבתי וראיתי אותה בלי חולצה היא כזה לקחה את היד שלי והעבירה על החזה שלה והכניסה את היד שלה לתחתונים שלי הייתי שם מלא זמן בייחס לזה שהבנתי שמשהו פה לא בסדר קרוב ל15 דקות מההתחלה של המפגש
    ויכולתי לצאת כל כך הרבה פעמים לפני כן כשיצאתי התנצלתי והצטערתי ואמרתי לה שזה הדבר שאני יצטער עליו כל זמן וביקשתי ממנה סליחה היא אצרה לי שהכל בסדר ושאני עושה לה ייסורי מצפון
    למעשה זה עדיין מציק לי ולא משחרר אותי ויכולתי לצאת בכל שלב ואף לא להיכנס מלכתחילה שהבנתי שמשהו לא בסדר בכלל ושלא יצאתי בשלב שהיא אמרה לי להתפשט ואני מרגיש נורא בגלל זה הסיבה שציינתי שאני דתי זה כי המון דברים בעולם הפתוח שהם סבירים היו נראים לי לא סבירים ולכן שחשבתי ללכת למסא'ז זה היא נראה לי גם לא סביר להוריד את החולצה ושמעסה תיגע לי בגב עם כל מיני חומרים היה נראה לי קצת מטריד ואמרתי לי כזה לך לזה בראש פתוח זה לגמרי סבבה ומקובל אלא שהגעתי לשם והיה מדובר במשהו אחר אגב לצערי התגובות בפרסום שלה ב144 כל כך מרשימות שזה נשמע שהיא מעסה כל כך מקצועית והכי עצוב שהיא אמרה לי שאני תמים ורוב המספרים של המעסות זה בכלל לצורכי זנות
    זה הסיפור לצערי מאז אני מרגיש שאני מפלצת אני מרגיש שהבנות מפלצות וקשה לי לפגוש בנות ולהסתכל עליהם ואני גם מתבייש ומרגיש שהם לא יכולות לסמוך עליי כי לא הייתה הבוגר האחראי מאז אני לא חזרתי לעבודה ואני על כדורים נגד חרדה בדיעבד הסתבר שזה לא לגמרי אשמתי ואף נוצלתי אך עדיין אני מרגיש חרא כי בכל דקה מתוך ה15 יכולתי לצאת ולא עשיתי זאת...
    לאלה שחושבים שואלים אז לא אני לא צורך זנות ובגלל שהייתי חסר ידיעה בכל מה שקשור למיניות קראתי על זה כל כך הרבה כדי להכניס לי את הזהירות מכל המסביב של זה וכו

תשובה: תגובה להודעה קודמת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 08/07/2021 23:11:27

שלום לך.

העיסוק החוזר בפרטי הפרטים של האירוע אינו מתאים לפורום ואני נוטה להניח כי אינו תורם לך ואף להיפך, מקבע את עיסוק היתר בנושא. מעבר לכך, אני חושת שאין בר שאוכל להוסיף מעבר להיבטים אליהם התייחסתי בתשובתי הקודמת.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון
נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
פז חיט