תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אנונימי ב - 14/06/2021 11:34:59

מרגישה שהפרעת אכילה שלי החמירה עם הטיפול בתחילת הטיפול המטפלת שאלה אותי על נושא האכילה והשבתי לה שקורה לי מספר פעמים בשבוע שאני אוכלת הרבה ואז מקיאה ובאמת לפני הטיפול זה היה ככה ופתאום עם הטיפול עוצמת הבולמוסים הופחתה אבל ההקאות עדין היו קיימות לאחר אכילה ברמת שובע (לא מוגזמת דווקא) ואז התווסף דבר חדש בכל פעם שאני באה לאכול דברים מתוקים אני לא מצליחה אני לועסת לעיסה אחת ומיד מוציאה וזורקת לפח לא מצליחה לשכנע את הראש לבלוע . ולאחרונה הפחתתי את האכילה בצורה משמעותית זה הגיע למצב שגם אם אני אוכלת קצת פעם אחת ביום יש לי דחף להקיא אחר כך. אני בלחץ להגיד את זה למטפלת שלי ואני אפילו לא יודעת למה. מרגישה כאילו שהדיבור על הנושא בטיפול רק החמיר לי את הבעיה היא הייתה קיימת כבר עשור אבל ברמה הרבה פחות קשה - בין הבולמוסים היו זמנים שיכולתי לאכול בלי לחשוב על מה שאכלתי... ועכשיו זה כל הזמן לחשוב . אני לא יודעת מה לעשות? מפחדת שהמטפלת תקח את זה רציני מדי

תשובה: החמרה בהפרעות אכילה בטיפול?
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 17/06/2021 12:47:51

שלום לך.

התהיות והחששות לגבי תגובת המטפלת הם חלק מהטיפול ולכן, ובפרט לאור ההחמרה בהפרעת האכילה שאת מתארת, אני מציעה לשתף את המטפלת בהקדם האפשרי. בתוך קשר טיפולי טוב ומשמעותי, אפשר לקוות ולשער שהעלאת נושא שמעסיק אותך בצורה משמעותית כל כך תביא להתקדמות ולשיח משמעותי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

אור ויפרבניק

אור ויפרבניק

רחובות
פז חיט

פז חיט

כפר סבא
איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
טובה בן צבי מרק