תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י דניאל ב - 27/03/2021 14:29:34

היי,
    נראה לי שאני מכור לפורנו - בן 50. (התגרשתי לפני 3 שנים)
    אני יכול לפתח מערכת יחסים עם אישה חמודה, אבל החשיבה שלי סביבה היא רק להיות איתה במיטה (לא כל הזמן - אבל חלק גדול מהזמן) במיוחד בהתחלה.
    מאחר ואני רואה הרבה פורנו, אני גם מצפה מהאישה שאיתי להיות יותר רעבה למין ולא להסתפק ב 2 תנוחות .
    מניח שעם נשים צעירות אין בעיה (הן לא רוצות אותי אבל זה כבר נושא אחר), אני מדבר על נשים בגילי סביבות גיל 50.
    הבעיה המרכזית שבמציאות זה לא כך, מאז שהתגרשתי (אחרי 25 שנות נישואין) יצאתי עם כמה בחורות, תמיד הן מתביישות באיבר שלהן, בגוף שלהן או כל מיני סיבות מגוונות, אני נכנס לתסכול ועוזב, כי זה לא מה שאני רוצה, אני רוצה מישהי שתזדיין כאילו אין מחר, מאמין שאחרי שבועים זה יעבור לי ואז אחזור למסלול הרגיל של סקס סטנדרטי משעמם ומספק.
    העניין שהוא שהפורנו כנראה גמר אותי מבחינת הדמיון, וזה מה שאני רוצה.

מה עלי לעשות, מוצא את עצמי לבד, מעדיף כבר לשבת בבית ולצפות שעה ביום בערב בפורנו, להגיע לסיפוק, ללכת לישון בסבבה וזהו, במקום כל כאבי הראש.
    נערות ליווי לא בא בחשבון. לא מצליח לתפקד איתן, ניסיתי.

מניח שזה לא מסלול בריא.

אשמח לעצה.

תשובה: נראה לי שאני מכור לפורנו
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 30/03/2021 14:28:38

שלום דניאל.

אתה מתאר בדבריך קושי הן סביב השליטה בדחף המיני והן סביב יצירת קשר אינטימי כאשר לא ברור "מי התחיל" מביניהם, אך סביר להניח שבשלב זה הם משפיעים זה על זה באופן משמעותי. מאחר ונשמע שאתה סובל מהמצב וחש כי הוא מונע ממך חיים יציבים ומספקים יותר, אני חושבת שכדאי לפנות לטיפול פסיכולוגי בו תוכל לברר יותר לעומק מה מניע את דפוס ההתנהגות שאתה מתאר. במרבית המקרים דפוסים מיניים ודפוסי קשר אשר מלווים בתסכול וקושי מבטאים אזור נפשי שאינו מובן ואינו מנוסח, וכאשר מבררים היבטים אלו בטיפול, ניתן גם להניע שינוי נפשי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
יזהר עירון

יזהר עירון

תל אביב - יפו
איילת עדי שדות

איילת עדי שדות

גבעתיים
ג'ני גוטמן