תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מתסכל ב - 01/03/2021 09:44:39

איך אני יכולה לדעת אם המטפלת טובה לי
    אני עכשיו ממש בתחילת טיפול עם מטפלת לאחר שהפסקתי טיפול אחר (שהיה חודשיים סה"כ והניתוק הפתאומי היה לי מאוד קשה) את הטיפול עכשיו התחלנו באמצעות הזום עד שהמטפלת תעבור את החיסון. לפני שהתחלתי עם המטפלת הזאת בררתי ובדקתי כמה מטפלות שקיבלתי דרך המלצות. באופי שלי מאוד קשה לי להתחבר וכבר בשיחת טלפון ראשונה אני מרגישה אם יש מה לדבר או לא ואף אחת לא הייתה נשמעת לי בשיחת טלפון כאופציה לנסות בכלל כולן היו נשמעות לי קרות ומלחיצות או לא בטוחות חוץ מזו שהתחלתי איתה עכשיו אבל התחלנו בזום ונורא קשה לי להבין ולהרגיש זה לא מרגיש לי שאני מדברת עם בנאדם זה מרגיש כאילו לדבר עם מחשב זה הרגשה מתסכלת כזאת שלא בא לי באמת לדבר כבר גם בפעם האחרונה הרגשתי שהיא לא מבינה אותי ואני לא מצליחה לתאר ולהסביר את עצמי גם מדי פעם הזום נקטע אין לי איך להסביר איך אפשר בכלל להרגיש בזום אם יש חיבור למטפלת או לא? מבחינה מקצועית אני יודעת שיש לה הרבה ניסיון בתחום שאני צריכה וגם קיבלתי עליה המלצות . אבל בשיחות זום (סה"כ פעמיים) אני לא מצליחה להרגיש אותה ולהבין אם היא נעימה לי ומתאימה לי ומבינה אותי זה מרגיש כמו לדבר עם מסך זה מתסכל ממש מוריד את החשק לדבר זה מרגיש לי מבוזבז. אני לא יודעת אם התחושות האלה זה בגללי או שהיא לא מתאימה לי או מה אבל זה מרגיש נורא מתסכל אני חושבת שאפילו בשיחת טלפון שכאילו לא רואים אני יכולה להרגיש את הבנאדם מולי הרבה יותר מאשר שיחת זום לא יודעת להסביר. אשמח לעצתך.

תשובה: איך אפשר לדעת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 03/03/2021 14:57:32

שלום לך,

ראי תשובתי בשאלה האה שפרסמת

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו