תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אייל ב - 15/02/2021 20:56:07

שלום לכם !!!
    חדש כאן בפורום.
    אני בחור דתי וסובל מזה שנים מהפרעות נפשיות והרגשות קשות
    יש לי נטיה שאיכשהו בשנה האחרונה הצלחתי למתן אבל מידי פעם זה עולה שוב ושוב .. אני מעוניין ורוצה להיטיב עם עצמי .. במהלך השנים הייתי אצל המון מטפלים . אציין שאני סובל מאובססיות בראש ואני כמו נכנע אליהם ונותן להם אוכל ..
    מאוד מודע למצבי ומשנת 2011 רופא מסוים החל לתת לי לפונקס שאני סובל ממנו עד היום באם זה עייפות או עצירות קשה מאוד ..>> יחד עם זה נוטל גם סרקאאוול שלהבנתי זה בשילוב הלפונקס גורם לי לבעיה הקשה הזו .
    אני טוען שאיני מספיק מאוזן מבחינה תרופתית והמטפל שלי טוען אחרת אגב אני נמצא איתו בפגישות כ 3 שנים עם הפסקות קצרות ..
    אבל הוא מנסה למקד וליישר אותי .. כיום הרופא שלי הוא פרופסור שטראוס שהוא עובד בשיטה ויש לו גישה שממש קשה לי להסביר ..>>
    למשל אני אמרתי לו דר יקר איני חש בטוב אז הוא אומר לי אתה בסדר ואתה לא ככ חולה כמו שאתה עושה את עצמך ..> אתה לא צריך הרבה תרופות .. ואני זורם איתו כשנה וחצי בערך .
    הבעיה העיקרית שלי כיום היא שאני נוטל תרופות שמשפיעות לי על מערכת העיכול שלי ויש וסובל מעצירויות קשות במהלך היום .. אני מאוד מעוצבן יש בדיקת גסטרו בעוד כיומיים
    החלום שלי היא להגיע לפרופסור ליאון גרינהאוס שהוא ממש מומחה אך עיקר ההשתהות היא העלות למרות שהוא בא לקראתי מכיון שאני מגיע אליו מידי פעם .. אבל ארצה מכם הדרכה כיצד להגיע אליו והאם זה בכלל כדאיי לי ואיך אתנהל מולו בפגישות .
    לסיום ..>> מקווה שהבנתם את המצוקה שלי ואשמח לקרוא על עצתכם . תודה ולילה טוב

תשובה: נמצא במצוקה ולא יוצא ממנה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 16/02/2021 11:56:37

שלום אייל.

אני שומעת את מצוקתך אך לצערי אני לא חושבת שאוכל לעזור לך בייעוץ תרופתי שאינו התחום שלי או בדרך להגיע אל פרופ' גרינהאוס. לצד זאת, נדמה לי שאתה מתאר קושי לסמוך על המטפל ועל התאמת הטיפול ולכן אני מציעה לשוב ולפתוח איתו את הנושא, ולנסות לברר מדוע אתה מרגיש שישנו רק רופא אחד שיכול לסייע.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עליסה הראל

עליסה הראל

נס ציונה
עמית נאור

עמית נאור

תל אביב - יפו
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
טל יהודה