תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מר איש ב - 06/01/2021 08:05:27

חשבתי על הטיפול, לפעמים אני אומר למטפלת שאני מעוניין בה כאישה

התגובה שלה יותר מעניינת אותי מהתשובה שלה, זה משהו חוזר שאני עושה, אני באופן כללי יודע לפתות נשים, אני הייתי מפתה נשים רק בשביל האתגר, לא עניין אותי ואפילו הגעיל אותי אם הן היו מעוניינות בחזרה, זה יותר למטרת הבדיקה, אבל מאז תחילת הטיפול אני כבר כמעט לא עושה את זה, אני כמעט לא מתראה עם נשים עוד מלפני הקורונה, פשוט הפסקתי לצאת מהבית.

בחזרה לנושא
    התגובה כואבת לי אבל זה כמו לשלם, אני מפסיד כדי להרוויח, אני מבולבל ממנה כי אני חושב שאני קורא אנשים דיי טוב, וזו אחת הסיבות שלדעתי אני מוצלח בלהתחיל עם נשים, אני כל הזמן מתאים את עצמי לחולשות שאני מרגיש, אצלה אני דווקא לא מנסה "להתעלל" בה, אני רוצה להרגיש שזו אפשרות מבחינתה, שאולי זה יכל לקרות בנסיבות אחרות, אני לא יודע מה המצב הזוגי שלה בכלל, אני לא מרגיש ממנה דחייה, מרגיש שהיא פשוט לא רוצה להיות בסיטואציה, בדרך כלל במצב כזה אני מנסה להרגיש מה בידיוק אני לא יודע (אם זו סתם מישהי), היא פשוט סודית או משהו, בקיצור איתה אני מתנהג אחרת, משהו עוצר אותי מלהמשיך כמו שאני נוהג לעשות אם אין משהו חיצוני שעוצר אותי.

כדאי לציין שאני לא מוגבל על ידי נורמות, או אנשים שנפגעים ממני או משהו כזה, הדבר היחיד שעוצר אותי מלעשות דברים לא מוסריים זה ציפייה (לא מוסברת) שאני יתנהג מוסרי / חוק (רווח מול הפסד)

אנשי מקצוע ומכונים

יובל קורן

יובל קורן

חיפה
נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
טל יהודה

טל יהודה

רעננה
עליסה הראל

עליסה הראל