תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י בדוי ב - 27/08/2020 00:54:22

רציתי בבקשה עזרה
    אני גרה באזור השרון
    ומעוניינת להתחיל טיפול
    עדיף אצל אשה
    רוצה הכוונה למישהי מומלצת
    ומידע אודות עלויות גם אם בערך ממש (בכדי שאדע עד כמה יכולה לאפשר לעצמי טיפול..)
    בשל קשיים אישיים אותם סוחבת מס שנים
    וכעת החריפו עם שינויים בתוך המשפחה ..
    אני חווה לצערי קנאה לפעמים כתלות בסיטואציה (ואינני אדם קנאי כלל לכן הדבר מפריע לי למהלך החיים ) . זו הייתה רק עצבות תקופה ארוכה וכעת החליפה חלקית את מקומה הקנאה והבושה מהסביבה כי מסתירה את המצב המורכב בלית ברירה שגם יש לו השלכות חברתיות -לא רוצה לחשוף בפני כולם את מצבנו המשפחתי ... הורי שמאוד תומכים בכללי גם יכולים לעזור עד גבול מסויים וגם שם יש בעיות קשות ובלתי פתירות
    אני מאוד עמוסה רגשית המון זמן ,אך לא פורקת את אשר על ליבי בפני אף אחד כי אין .
    עכשיו ממש טרם כתיבת שורות אלו כשנקרתה בדרכי ההזדמנות לפרוק את רגשותיי בפני בעלי הדבר שוב החמיר את מצבו הבריאותי לכן החלטתי שאולי טיפול ושיחה עם איש מקצוע יקל עליי במעט ויתן לי פתח לחיים יותא בריאים עם איזון כדי שאהיה במסגרת המצב הנתון אדם מרוצה ושלוו יותר..

תשובה: פסיכולוג עזרה בהתגברות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 27/08/2020 12:22:06

שלום לך.

נשמע מדברייך שאת מתמודדת אם קושי משמעותי וסובלת, וטוב שהחלטת לקבל עזרה וליווי בהתמודדות. אין באפשרותי להמליץ בפורום על מטפלת ספציפית, אך את מוזמנת להיעזר באינדקס המטפלים של בטיפולנט בו תוכלי להתרשם ממטפלים רלוונטיים.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
איילת עדי שדות

איילת עדי שדות

גבעתיים
איתי רוזנפלד