תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י הניה ב - 12/05/2020 07:46:02

אני עובדת כסייעת בעייריה כ4 שנים בשנתיים הראשונות עבדתי כמ"מ בגנים ובתי ספר היה צוות שהיה לי כיף לעבוד איתו והיה שלא אפילו עבדתי שתי חופשים בגן חינוך מיוחד על בסיס קבוע בסוכות חנוכה פסח וחודש וחצי קיטנה אני אהבתי לעבוד שם בראשון לספטמבר שנת הלימודים הקודמת קבלתי עבודה קבועה בכיתת חינוך מיוחד הסייעת שאני עובדת איתה נתנה לי להרגיש שהיא לא רוצה שהעבוד שם היא גם אמרה שהיא שונאת חרדים ואשכנזים (שזה מה שאני מיצגת) גם אני מרגישה שנותנים לה לעשות מה שבא לה השנה ניסיתי כמה פעמים לדבר עם ההנהלה וזה לא עזר שבוע שעבר המנהלת אמרה לי שיש שתי אפשרויות שאני לא אעבוד שם הראשונה שאני לא ארצה והשניה שאני אפסיק להתלונן
    גם היא גם בעלי וגם בעייריה אמרו לי שבכול מקום יכולה להיות לי סייעת כזו
    אשמח מאוד לתגובה
    תודה רבה

תשובה: קושי בעבודה
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 13/05/2020 12:30:27

שלום הניה,

אני מצטערת לשמוע שזו החוויה שלך במקום העבודה, ושנאלצת לספוג הערות פוגעניות וגזעניות. נשמע שאת מתלבטת באשר להמשך העבודה במקום זה. אני מבינה שבני המשפחה והמעסיקים שלך מעודדים אותך להמשיך לעבוד שם, על אף הקושי, מתוך הנחה שייתכן ותתקלי בהתמודדויות מורכבות גם במקום העבודה הבא. לצערי אין לי תשובה לשאלה זו, אני מניחה שזה תלוי שתחושות האישיות שלך, ובמידה בה את מרגישה שאת מסוגלת להישאר על אף הקושי מול הסייעת, וכן האם ניתן לנסות ולשפר את מערכת היחסים עימה, על אף שהתחלתן ברגל שמאל. 

בהצלחה,

יעל 

אנשי מקצוע ומכונים

נדב כרמון

נדב כרמון

תל אביב - יפו
פז חיט

פז חיט

כפר סבא
איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו