תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י מתעניין ב - 20/04/2020 14:26:33

אני בן אדם שתמיד אוהב לעצום את העיינים ולנסות להכנס לנעליים של האחר.
    מעניין אותי מה עומד מאחורי הפיסכולוגיה של השוטרים.
    מה זה הבני אדם האלה...
    איך אתה יכול לבצע עבודה בה אתה מחפש ו״צד״ אנשים כדי לחלק דוחות על זה שיצאו עם הכלב 150 מטר ולא 100 מטר.
    כן אני מבין שהחוק חשוב ומישהו צריך לאכוף אותו.. וגם טוב שיש את אותם אנשים שכן מסוגלים, ואפילו נראה שנהנים מזה.
    אם הייתי שוטר הייתי מאיים ואומר תמיד פעם אחרונה אבל לא חושב שהיה לי את האומץ בטח שבתקופה כזאת להביא למישהו 500 שקל קנס..

הם התחילו להסתובב עם קסדות ואופנועים(כדי שהמצלמה לא תזהה מי עושה מעשים כאלה) ומתנהגים ממש כמו מאפיה, פשוט תחושה לא נעימה.. הוא דוהר אלי ב100 קמש עוצר כאילו רצחתי את אמא שלו, בלחץ ואגרסיה כאילו משהו קרה..

מנסה להבין איזה חסכים יש להם, ממה זה נובע הרצון להביע כוח, עליונות, אגו על אנשים רנדומליים.

תשובה: איך שוטר יכול לתת דוח לבן אדם?
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 20/04/2020 16:10:34

שלום לך,

נשמע שחווית חוויה לא נעימה, שהעלתה שאלות לגבי התנהלות השוטרים ומניעיהם. לא אוכל לתת תשובה לגבי מה מניע את השוטרים, מאחר וכל אחד הוא אדם אחר שמניעיו שונים. כמובן שגם הם נמצאים תחת לחץ המערכת. בימים אלו כולם חווים שינויים ומסתגלים למצב חדש ולא מוכר, כאשר כל אחד מתמודד איתו ומגיב באופן שונה. אני מקווה שתוכל לשים את החוויה הלא נעימה שחווית מול אותו השוטר מאחור, ולנסות להתמקד בדברים המרגיעים והמנחמים שקיימים במציאות העכשוית.

בהצלחה,

יעל

אנשי מקצוע ומכונים

איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
עדי דוידסון

עדי דוידסון

תל אביב - יפו