תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שובל ב - 28/03/2020 23:46:07

שלום, לפני כמה חודשים התנתק קשר ביני לבין חברת ילדות מאוד טובה. היה סוג של ריב ומאז אנחנו לא בקשר. גם לי וגם לה יש משקעים על צורת התנהלות ודברים שפגעו בנו.
    אני יודעת גם שפגעתי בה בנושא רגיש בלי כוונה והיא עדיין פגועה למרות שביקשתי סליחה ואמרתי לה שזו אל הייתה כוונתי והיא לא משחררת לצערי..

אני מסתכלת על תמונות שלה באינסטגרם ובתמונות שלנו בטלפון ומאוד רוצה לדבר איתה אבל היא לא רוצה איתי קשר כרגע אז אני לא מנסה ליצור קשר.

יש לה עוד מעט יום הולדת אז חשבתי לשלוח לה הודעה ביום הולדת ולהגיד שאני גם מתגעגעת אליה

מה כדי לעשות? להשאיר הכל מאחור ולא לדבר איתה יותר או לנסות ולחדש את הקשר?
    תודה ורק בריאות

תשובה: מתגעגעת לחברה
    נכתב ע"י יעל ימיני ב - 29/03/2020 18:21:11

שלום שובל,

נשמע מדבריך שהחברה והקשר איתה מאוד משמעותיים עבורך. איני יודעת לומר מה כדאי לעשות. נראה שניסית לקחת אחריות ולהתנצל ועדיין היא לא נענתה, אך אני מקווה שבכל זאת להתנצלות יש משמעות. ייתכן שאולי החברה זקוקה לזמן על מנת לעבד את מה שקרה ביניכן. בין אם תכתבי לה ביום ההולדת ובין אם לא, אולי יש צורך בעוד זמן על מנת לאחות את השברים. אני לא בטוחה ששתי האפשרויות היחידות הן להשאיר הכל מאחור או לנסות עכשיו, אולי יש אפשרות ביניים שמצד אחד לא מוותרת על הקשר אך מצד שני נותנת לחברה את הזמן ואת המרחב לסלוח. 

בהצלחה,

יעל 

אנשי מקצוע ומכונים

חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
עמית נאור

עמית נאור

תל אביב - יפו
פז חיט

פז חיט

כפר סבא