תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אחת ב - 18/03/2020 14:21:02

אני לא מרגישה נטושה.אני בהחלט מרגישה שהיא עושה הכל כדי לשמור על קשר, כמו שכתבת..
    אבל אני מרגישה מאד עצובה.כאב.
    ואני גם מפחדת שלא ניפגש יותר,אפילו שאני יודעת שהסבירות לכך נמוכה.
    אני מרגישה פחד.במיוחד שאני לא יודעת כמה זמן זה יימשך...
    סיכמנו שנעשה פגישות טלפוניות.אני לא רוצה וידאו.

חוץ מזה אני מרגישה שבלעדיה אין לי איך "להיטען"..ומנגד אני נדרשת להרבה לעשות ולתת הרבה..
    מציפים את הוואטסאפ והפייסבוק בכל מיני רעיונות לפעילויות עם הילדים , בגן של בתי ההורים שולחים לקבוצה תמונות וסרטונים של ההילדים עושים דברים...
    ולי אין חשק וכול לעשות איתם כלום.וגם לא בא לי לתקשר עם שטר ההורים.
    זה גורם לי להרגיש אמא לא טובה.

תשובה: מפחדת שלא ניפגש יותר בגלל הקורונה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/03/2020 23:07:48

שלום לך.

ראשית, אני שמחה לשמוע שהבנתי אותך לא נכון, ושאת לא מרגישה נטושה ולא נמנעת מהמשך הטיפול, אלא "רק" מהוידאו. אולי חוסר ההבנה שלי הוא גם תגובה לתנועה נפשית משמעותית שחלה לאחרונה- נדמה לי, אם אני מזהה נכון, שבעבר אירוע כזה יכול היה לגרום לך להרגיש מאוד נטושה ואבודה. מעבר לכך, אני יכולה להבין את הקושי והכאב. יש משהו בסיטואציה הנוכחית שמדגיש גם את האכפתיות והקרב אבל גם את הנפרדות והמרחק מהמטפלת, וזה לא קל, ואולי גם משפיע על הכוחות והיכולת מול הילדים. עם זאת, זה המקום להיות גם סלחנית כלפי עצמך ולהזכיר לעצמך שהסיטואציה לא פשוטה, ולהורים רבים לוקח זמן להתרגל ולארגן אותה. במילים אחרות, לאט לאט. זה לא פשוט, מכל ההיבטים, וצריך לנשום עמוק, לשאת את הכאב והחרדה ולזכור שעוד זמן מה זה יהיה מאחורינו.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
מזי ברקמן