תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אסף אביטן ב - 03/06/2019 03:59:19

בקיצור אסכם את פניתי מכיוון שעברתי בגייל ילדות אלימות פיזית קשה בבית מאחד ההורים וזה שבר אצלי משהו בנפש נעשיתי רגיש חשוף לפגיעות ונפגע מהר חזק מבחוץ תוקף כל פגיע בעוצמה אבל בפנים מרווסק סלי פורפרציה לא טיפלתי בצורה רצינית בהשלכות שהשליכו על כל חיי עד היום כאשר הנני כבר בן 54 אבל מכיוון שעדין הסבל קשה ועדין זה מפריע מספר אחד בזוגיות עם הילדים אני פונה לבקש טיפול אבל זה חלק אחד שאני מגדיר טראומה קשה אבל היה חלק יותר קשה והוא כאשר זכיתי. לגור עם קהילה פנטית מטורפת אשר רק האלוקים יודע למה הוא הניח אותי שם ורק הוא יודע את התוכניות שלו, אני לא יודע אבל שם ריסקו אותי כמה שרק אפשר בעיקר מילולית אבל בכל השטחים והתחומים קראיאות בוז של שחור מגעיל או חייה שחורה בשפת האידיש או אביך רוצח כי מרוקאי סכין או כאשר הייתי רץ ומשתולל אז הביטוי היה עלי פרא אדם ,ולמה ? מה אני שונה מכל הילדים שהשתוללו שם והכל בסדר למה אני פרא אדם והם לא למה אני שוארצע חייה והם לא וחייה לךבנה למה אני םפרענק פרעך והם בסדר למה אני מכוער והם יפים למה לי לא נאמר ולא הראו מילת חיבה או אהבה ולהם כן ?1למה מעולם אבא או אמא לא הראו לי אהבה האם כי אני גם שחור ומכוער כמו שהם אמרו לי או כי סתם ההורים שלי היו גם מסכנים אבל איך אני מרפא את השבר הזה ואני לא יהיה חלש יותר כל הזמן !
    אז אני בטוח שבידכם לכוון אותי למטפל הנכון ולכן אני מחכה לתגובתכם ואודה על האתר הנצרך הזה תודה רבה מראש

שלום אסף. אני מבינה מדבריך שאתה מעוניין בטיפול שיסייע לך להתמודד עם פצעי העבר והאופן בו הם משפיעים על חייך בהווה. זו נשמעת החלטה טובה, ואני מציעה שתכנס לאינדקס המטפלים של האתר, שם תוכל למצוא מטפל באזור המגורים שלך. ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
מזי ברקמן

מזי ברקמן

תל אביב - יפו
נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
עדי אלחדף

עדי אלחדף