תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י בנימין ב - 03/06/2019 01:43:31

היי,

טוב מה שאני הולך לומר יש בטח שיחלקו עלי אבל מהנסיון שלי עבודות בעסקים קטנים הרבה מאד יש איתם בעיות של הפרשה לקופת פנסיה, לעיתים מנכים מהשכר אך לא מועבר הכסף לקופה, לפעמים מתעכב כמה חודשים.. מתחקור של חברים שלי הם בקושי עוקבים אחרי זה אבל אני מנסיון שזה לא עובר חלק אז אני מקפיד לעקוב

תמיד זה מזכיר לי הרכבה של קואליציה שתמיד יש מתח בין המפלגות וכל רגע עשוי להיות פירוק או פיצוץ.. בינתיים ממשיכים מדחיקים את הבעיות שהבוס אומר שמפקיד ובינתיים אין הפקדות בקופה ( בכוונה מדגיש שזה נפוץ מאד רק שאנשים אין להם כוח או לא ממש עוקבים)

מצב בו אתה בא לעבודה בשקט ומתרכז בעבודה בלבד הייתי מאד רוצה.. מבלי מחשבה מרחפת כל הזמן שיצוצו בעיות בהפקדות לפנסיה, בתשלום דמי הבראה וכיצב .. רוצה שקט, תשלום על ימי העבודה שלי , על הפקדות לפנסיה, חופשות, דמי הבראה.. אך כמו שאמרתי עבודות בעסקים קטנים די דומות להרכבת קואליציה שתמיד קיים מתח בינהם ועשויות לבוא לידי פיצוץ או אי נעימות רבה. ייתכן ותעזוב מקום אחד ובמקום הבא אותו דבר כך שאתה לא יכול לברוח

מצד שני מעטים הם אלו שהם עובדי ממשלה או עצמאיים.. וגם להם יש את הבעיות האופייניות להם בתנאי העבודה

תשובה: קואליציה ...
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 03/06/2019 15:02:23

שלום בנימין.
    לצערי אני לא בטוחה שהפורום הנוכחי הוא המקום האידיאלי להתלבטות שלך. מציעה לפנות לפורום המתמקד בנושא הקריירה ו/או לייעוץ בתחום זה.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
עליסה הראל

עליסה הראל

נס ציונה
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
אור ויפרבניק