תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אנונימי ב - 01/06/2019 15:21:26

אהלן,
    שאלתי פה לפני חודשיים ואשמח להתייעץ איתכם שוב.
    לפני חודשיים טיילתי בחו"ל וניפגשתי עם בחורה מהטינדר, הייתה נראת נקבה לכל דבר ועניין. אבל כשהגעתי אליה היא אמרה לי שהיא נערת ליווי והיא רוצה כסף.
    אמרתי לה שאני לא הולך לנערות ליווי והיא פשוט הביא לי ביד עד שגמרתי.
    קצת חשדתי במהלך האקט שהיא לא נותנת לי לגעת בה או להוריד לה את הבגדים,
    ונראה שהיה לה הרבה תוספות בשיער, דיברתי איתה אחר כך והיא התוודתה בפניי שהיא טראנסג'נדרית וממש נפגעתי מיזה.
    הרגשתי בדאון איזה שבוע, סיפרתי לכמה חברים שכמובן צחקו עליי וזה עבר.
    הקטע שפתאום חודש אחר כך התחלתי להיזכר בזה עוד ומאז זה פשוט תקוע אצלי בראש, חזרתי לארץ ואני עדיין חושב על זה ומאוד מבואס מיזה.
    מרגיש כאילו עברתי פגיעה מינית, עברתי המון קשיים בחיים שלי והיו לי המון צלקות נפשיות אבל אף פעם לא התמודדתי עם בעיה מן הסוג הזה.
    פעם שעברה ששאלתי פה אנשים חשבו שאני מחפש "אישור" לחזור אליה אבל ההפך הוא הנכון, אני סטרייט במאה אחוז ובגלל זה זה כל כך מפריע לי.
    מאז שהייתי איתה שכבתי כבר עם כמה נשים ובכל זאת עדיין המחשבה הזאת עולה לי פה ושם.
    לא כל כך יודע מה לעשות, החלטתי שקודם כל אפרוק כאן ואולי אנסה לחזור לשם ולפגוע בה כמו שהיא פגעה בי, אני מדבר על להרביץ לה אפילו שהסיכוי שלי למצוא אותה הוא די קלוש, אני יודע שזה ישמע ילדותי אבל לפעמים אני חושב שזה אחלה פתרון לסגירת מעגל.
    חבר'ה אני ממש מבקש לקחת את השאלה ברצינות ולא להגיב לי סתם תגובות רעות, אני מבין שיש אנשים שחשוב להם להטריל וכאלה אבל אשמח אם תחרגו ממנהגכם. אהלן,
    לפני חודשיים טיילתי בחו"ל וניפגשתי עם בחורה מהטינדר, הייתה נראת נקבה לכל דבר ועניין. אבל כשהגעתי אליה היא אמרה לי שהיא נערת ליווי והיא רוצה כסף.
    ונראה שהיה לה הרבה תוספות בשיער, דיברתי איתה אחר כך והיא התוודתה בפניי שהיא טראנסג'נדרית וממש נפגעתי מיזה.
    הקטע שפתאום חודש אחר כך התחלתי להיזכר בזה עוד ומאז זה פשוט תקוע אצלי בראש, חזרתי לארץ ואני עדיין חושב על זה ומאוד מבואס מיזה.
    מרגיש כאילו עברתי פגיעה מינית, עברתי המון קשיים בחיים שלי והיו לי המון צלקות נפשיות אבל אף פעם לא התמודדתי עם בעיה מן הסוג הזה.
    פעם שעברה ששאלתי פה אנשים חשבו שאני מחפש "אישור" לחזור אליה אבל ההפך הוא הנכון, אני סטרייט במאה אחוז ובגלל זה זה כל כך מפריע לי.
    מאז שהייתי איתה שכבתי כבר עם כמה נשים ובכל זאת עדיין המחשבה הזאת עולה לי פה ושם.
    לא כל כך יודע מה לעשות, החלטתי שקודם כל אפרוק כאן ואולי אנסה לחזור לשם ולפגוע בה כמו שהיא פגעה בי, אני מדבר על להרביץ לה אפילו שהסיכוי שלי למצוא אותה הוא די קלוש, אני יודע שזה ישמע ילדותי אבל לפעמים אני חושב שזה אחלה פתרון לסגירת מעגל.
    חבר'ה אני ממש מבקש לקחת את השאלה ברצינות ולא להגיב לי סתם תגובות רעות, אני מבין שיש אנשים שחשוב להם להטריל וכאלה אבל אשמח אם תחרגו ממנהגכם. אהלן,
    לא כל כך יודע מה לעשות, החלטתי שקודם כל אפרוק כאן ואולי אנסה לחזור לשם ולפגוע בה כמו שהיא פגעה בי, אני יודע שזה ישמע ילדותי אבל לפעמים אני חושב שזה אחלה פתרון לסגירת מעגל.

שלום לך.
    ראשית, כל פעולה אלימה לא רק שאסורה פלילית אלא גם חסרת טעם מאחר וסביר להניח ש"תתקע" אותך עוד יותר בתוך הלופ אליו נכנסת. נשמע מדבריך שאתה חש מרומה ומושפל. אפשר להבין זאת, אך נדמה לי שהשאלה המרכזית היא מדוע אתה מגיב לכך בכזאת עוצמה. מדוע אינך מצליח לתייג את האירוע כבלתי נעים ולהשאיר אותו מאחוריך. קושי להתנתק מאירועים מסוג זה קשור בד"כ בכך שהאירוע נוגע בנקודה רגישה בנפש ולאור זאת, ולאור העבודה שהנושא אינו מרפה ממך כבר חודשים, אני ממליצה לך לפנות להתייעצות עם פסיכולוג/ית ולבדוק האם תוכל להיעזר בתהליך טיפולי כדי להבין יותר לעומק את עוצמת התגובה שלך.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
טל משולם

טל משולם

חיפה
חלי גאדג'