תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י איתי ב - 22/04/2019 19:15:46

שלום רב.
    אני בן 28 אוטוטו 29. עבדתי במשך שלוש שנים בעבודה שאהבתי מאוד וראיתי את עצמי בה עד הפנסיה. לצערי בשנה האחרונה החברה התמזגה עם חברת הפנסיה מה שגרם לשינויים דרסטיים בחברה. שינו לי את המנהלת ואת התפקיד ואת מקום העבודה שלי לסניף אחר. מה שקרה הוא שחבר ואני לא קורא לו כבר חבר היינו צריכים לעבוד באותו תפקיד. המנהלת באה ושאלה אותו אם הוא יסתדר בלעדיי בתפקיד, הוא ענה לה שכן. אני הלכתי לדבר עם המנהלת והיא לא הקשיבה לי. אחרי שבועיים בערך באו אליי פעמיים ושאלו אותי אם אני יסתדר בעבודה הקודמת שלי, ואת ה''חבר'' יביאו לתפקיד שלי. ואני בגלל שאני פחדתי שאני לא יסתדר ופחדתי לריב עם אותו '' חבר'' אמרתי שהוא יודע יותר טוב ממני הוא ושהמנהלת הקודמת שלי יודעת הכי טוב. אני מרגיש שיצאתי חסר עמוד שדרה ופראייר. מה שגם המיזוג חברות הזה נעשה בדרך לא חלקה בכלל. העבירו את חבר נוסף שלי תפקיד ועוד עמיתה לעבודה הוסיפו לה דברים נוספים. המנהלת הקודמת שלי גם לא המשיכה בתפקיד שלה כי נאמר לה שאין מקום בשבילה אלא בקומת מרתף בלבד. אני הלכתי לדבר מספר פעמים עם המנהלת החדשה שכל פעם נתנה לי תשובות אחרות לשאלות שלי. היום אני חושב מה הייתי צריך לעשות אחרת שלא עשיתי? כי זה חוקי להעביר עובד לתפקיד אחר במחלקה וסניף אחר. למה לא פניתי לועד עובדים,? כי פחדתי שהמנהלת החדשה תחפש אותי. בסוף אחרי שנה התפטרתי. היום אני חצי שנה ללא עבודה קבועה

תשובה: לא יודע לעמוד על שלי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 27/04/2019 14:24:07

שלום איתי.
    כפי שכתבתי לך בעבר, העיסוק והמענה על היבטים ספציפיים הנוגעים לאירועים אלו אינם יכולים לתרום ולהיפך- נדמה לי שהם רק משמרים ומקבעים את ה"לופ" של העיסוק בנושא. לכן, כאמור, ממליצה לך בחום לפנות לייעוץ מקצועי.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יזהר עירון

יזהר עירון

תל אביב - יפו
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון
טל יהודה

טל יהודה

רעננה
ד"ר יגאל גליקסמן