תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י חסויה ב - 09/01/2019 11:22:29

אני לא יכולה כל הכדורים שהרופא נותן לי כל הטיפולים שאני עוברת לא שווים בשיט ההתנהגות שלהם כלפיי מגעילה לפני הטיפול הייתי אחרת עברתי משבר מה בסך הכל ביקשתי? עזרה למשבר? במקום זה ביום הראשון של הטיפול התנהגו אלי כמו למשוגעת בחנו עם אני בסדר או לא בסדר בראש זה טיפול? מה זה? אני כותבת מתוך עצבים וזה באמת מה שאני מרגישה. בגלל זה מאז הטיפולים אני עצבנית מוות בבית במיוחד וגם שאני רואה רופאים בעיניים שלי. אשמח לדעת איך להירגע בלי כדורים ובלי לענות לכל מי שנמצא סביבי. אני מודה לך עם תסכימי לענות לי. אני מחפשת עזרה עצמית בנוסף

תשובה: נראה לי שנותנים לי טיפול שגוי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/01/2019 13:24:25

שלום לך.
    את מתארת כי כל הגורמים הטיפוליים שהיו מעורבים בטיפול בך לא עשו עבודה מספיק טובה. אני יכולה להבין כיצד התחושה הזאת נוצרת, כאשר את מרגישה שאין שיפור וכאשר ממליצים לך על פתרונות שאת לא מאמינה שיכולים לעזור לך. לצד זאת, אני חוששת שאת מתארת מעגל הרסני בו חוסר האמון שלך באנשי מקצוע מונע ממך לקבל את המלצותיהם, את "מתנגשת" איתם ומתעצבנת, הם מתקשים לעזור לך, האמון שלך נפגע וחוזר חלילה. אני מבינה שזה מאוד לא קל ושכרגע זה מרגיש לך ממש בלתי אפשרי, אבל אני לא רואה אפשרות אחרת מלבד לנסות לתת הזדמנות נוספת לתהליך הטיפולי, להתמסר לו ולבדוק האם גישה שונה שלך תאפשר גם לצוות להתנהג מולך באופן תורם, מקדם ונעים יותר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

טל משולם

טל משולם

חיפה
בן פדידה

בן פדידה

חיפה
ניר כהן ארזי

ניר כהן ארזי

רמת השרון
עמית נאור