תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י 12345א ב - 06/12/2018 05:11:57

שלום
    אשמח לחוות דעת
    טופלתי דרך קופת חולים( בעקבות חרדה חברתית) במשך חצי שנה אצל מישהו שאני לא בטוחה שהוא בעל רישיון פסיכולוג. כלומר ידעתי עליו שהוא תלמיד לתואר שני כנראה בפסיכולוגיה או משהו, ונתנו לי אותו כמטפל דרך קופת החולים. העיניין הוא שהוא טיפל בי לפני כשנה וחצי.. ואני לא מפסיקה לחשוב על מה הוא חושב עליי. והעיניין הוא שגם הוא הרגיש שכנראה במשך החצי שנה הזו של הטיפול- לא ממש היה שינוי (הבנתי את זה מכך שהוא טען שהטיפול "לא היה עד כדי כך גרוע" בעקבות זה שאמרתי לו שאני לא מעוניינת לפנות לקבלת טיפול נוסף בסיום הטיפול עימו). סליחה על האורך של הפנייה שלי, פשוט לקראת סוף הטיפול איתו, באחת הפגישות האחרונות, הוא ממש אמר לי "אני לא אהיה בקשר זוגי איתך" (כנראה גרמתי לו להרגיש שאני מתייחסת אליו כאל בן זוג פוטנציאלי) וזה משהו שגרם לי לבכות והיה לי קשה לעצור את עצמי..פשוט הרגשתי באותו רגע שאני ממש חייבת לחשוב על משהו ששווה לי לחיות בשבילו כי אחרת לא אתגבר על הדחייה הזו(וחשבתי על המשפחה שלי ואיכשהו עצרתי את עצמי מלבכות). העיניין הוא שלי אישית דחייה זה דבר ממש קשה (אולי זה מתקשר לכל החרדה החברתית)..ולא ממש הייתי מאוהבת בו. פניתי לפורום כי הוא לא היה באמת פסיכולוג עם רישיון וגם שהיו דברים שהוא אמר ושהפריעו לי וטילטלו אותי ....(דברים שלא ציינתי פה).. ונכון זה כבר נגמר ואין טעם לחשוב על זה . אבל אשמח לקבל את חוות דעתכם מנקודת מבט של מטפלים. תודה על היחס

אנשי מקצוע ומכונים

ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
ליאת טייר

ליאת טייר

קרית טבעון
יזהר עירון

יזהר עירון