תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רפאל ב - 29/11/2018 13:27:24

היי ליטל, מה שלומך?

אני פונה אליך לקבלת עצה,
    אחותי (בת 32) בחורה חרוצה ומשכילה נרשמה לפני כחודש לסדנת גמילה מעישון דרך קופת החולים, במסגרת הסדנא על המשתתפים ליטול כדורים המסייעים לגמילה מעישון, הכדורים שהיא נטלה הם צ'מפיקס, כידוע לכדורים הנ"ל ישנם תופעות לוואי של דכאונות פרנויות וכ"ו ,
    כאמור לפני כעשרה ימים אחותי החלה להיכנס לדכאונות קשים שבהמשך הפכו להזויות חמורות ביותר, היא פשוט מדמיינת דברים .. שאנשים רוצים לפגוע בה בעבודה ובכל מקום אחר, היא שומעת קולות מבולבלת מאוד וכבר לא ישנה בשלושה ימים האחרונים.

אני אשמח לשמוע ממך קודם כל מה דעתך על הכדורים הנ"ל? איך ניתן לסייע לה בדרך טבעית ולא ע"י כדורים נוספים שיחמירו את מצבה יותר לטווח הארוך.

ממש אודה להתייחסות ולעזרתך, תודה רבה רפאל

שלום רפאל. נשמע שאחותך פיתחה תגובה פסיכוטית לטיפול התרופתי ועל כן חשוב מאוד שפסיכיאטר יראה אותה בהקדם האפשרי- התקף פסיכוטי יכול להביא להתנהגויות קיצוניות ומסוכנות וחשוב לטפל בהקדם. מאחר ואיני פסיכיאטרית, לצערי אין לי יכולת להמליץ על טיפול תרופתי או טבעי למצב. בכל מקרה, ממליצה לכם להענות להנחיות הפסיכיאטר גם אם ימליץ על טיפול תרופתי נוסף, כדי למנוע מהמצב הפסיכוטי להחמיר ולהביא לפגיעה נוספת. ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

פז חיט

פז חיט

כפר סבא
מיתר מידן אלוני

מיתר מידן אלוני

ראש העין
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
לימור קופר

לימור קופר