תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י ליאת ב - 18/11/2018 03:11:37

אתמול אני כבר לא יכולתי הדחקתי והדחקתי עשר שנים שאני מקבלת רק זבנג מכולם אני מרגישה שכולם שונאים אותי כולם נגדי עד שאתמול באמת נשברתי ולא יכולתי זה בעיקר קשור להתייחסות של רופאים שהיו לי טיפולים נפשיים כל השנים שרק התייחסו אלי בזלזול חברים שזרקו אותי על כלום פגיעות נפשיות בתור ילדה שמזכירים לי רופאים כל רופא זה לא קשור עם הוא פסיכיאטר רופאי משפחה בתי חולים קופות חולים אני בעצבים חזקים. ניסיתי ללכת למועדון מטעם המסגרת בעבר שהייתי בה לא היו מוכנים לקבל אותי כל העשר שנים בטיפולים הנפשיים זלזלו בי עד שאמרתי דייי אני עוזבת את הטיפולים האלה רק זלזול קיבלתי. שבכל זאת לפני חודש רציתי לדבר עם הרופאה שלי בקופת חולים היא צחקה ואמרה לכי הביתה אחרי שהתחננתי שתעזור לי מבחינה נפשית. אני לבד פשוט לבד כווולם נהנים מבלים עושים חיים אני כל יום קמה בבוקר יושבת באינטרנט כי למי אני ייצא? גם האחים שלי כל הזמן לפחות זה מה שאני מרגישה לא אוהבים אותי דייי נמאס לי עשר שנים סבלתי עכשיו אמרתי די אני נאבקת לא רוצה שום רופאים אבל אני יאבק על מה שעשו לי ומה שעברתי כן גם בטיפולים שקיבלתי ביחס המזלזל של הרופאים וכל הצוות הנפשי שהיו לי. לטיפול אני לא חוזרת לעולם בסך הכל יש לי את ההורים שלי אין לי כלום אבל הפעם גמרתי עם הבכיות מספיק לי סבלתי מספיק אני אתמול קמתי בבוקר וכבר לא יכולתי יותר התחלתי לדבר לא יפה נגד משפחתי הלב שלי פעם מרוב עצבים חזקים מאוד בכיות בסדר אני יודעת שתגידי לי ללכת לטיפול אבל תביני זה מה שהכי מעצבן אותי אני לא רוצה ללכת לטיפול מה זה כבר יעזור? שעוד פעם יזלזלו והתעללו בי? מה זה כבר יעזור אני לבד יש לי רק אינטרנט בית ולישון זה מה שיש לי כולם נהנים לכולם טוב נשואים ילדים מבלים ומה אני? כלום זה לפחות מה שאני מרגישה כל הזמן את המחשבות השליליות המעצבנות האלה שכולם נגדי אנא ממך לפחות עם את יכולה אולי תוכלי לתת לי לפחות שיטות הרגעה איך להרגיע את המחשבות השליליות והמעצבנות לא רק ללכת לטיפול עשר שנים סבלתי בטיפולים האלה בגלל זה אני בודדה ואין לי חברים בגלל הסטיגמה ובגלל ההתעללות שעשו ממני צחוק בטיפולים האלה אני עצבנית בטירוף כל הזמן רק חושבת שלילי אני רוצה לעצור את ההרגשות הנוראיות האלה למנוע את הריבים המיותרים עם המשפחה ותאמיני לי שבסוף גם הרופאים רבתי מה עושים? איך נרגעים גם בלי טיפול? נכון שתגידי לי שטיפול זה האפשרות היחידה אבל כרגע אני לא יכולה זה מטריף אותי אני רוצה לצאת מזה לבד להרגיע את עצמי להרגיע את העצבים והמחשבולת השליליות עם את רוצה ועם את יכולה אשמח מאד עם תתני לי טיפים להרגעה עם לא אז לא ניסיתי לכתוב כאן אולי את יכולה לעזור לי איך להירגע מיידית מכל המחשבות והעצבנות שקוראת לי בעקבות זה. שבוע טוב תודה רבה

תשובה: הרגשה שלילית ועצבנית
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/11/2018 15:03:42

שלום ליאת. אני מצטערת לשמוע על התחושות הקשות שמלוות אותך. הדרך להשגת שינוי נפשי מעמיק היא אכן באמצעות טיפול נפשי, ואני מציעה לא לוותר על כיוון זה למרות החוויות השליליות שחווית. במקביל, אני ממליצה להיעזר בספרי עזרה עצמית אשר מתמקדים בהקניית טכניקות הרגעה עצמית ופסיכולוגיה חיובית- אלו ספרים פרקטיים אשר מסייעים ברכישת טכניקות של עזרה עצמית בזמן אמת. ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

דפנה מטרי

דפנה מטרי

שילת
ג'ני גוטמן

ג'ני גוטמן

עין הוד
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
חגית בר

חגית בר