תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שרון ב - 11/10/2018 03:43:26

היי , מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי עם בעיות משקל. אני עליתי מאוד במשקל , ואני מוצאת את עצמי הרבה פעמים מתחילה תהליך ירידה מצליחה לרדת 5 4 קילו, מצליחה להתמיד ואחר כך חוזרת לסורי ואוכלת שטויות ולא ממש מתמידה באימונים.
    ואז אני מרגישה נורא עם עצמי . מה אני יכולה לעשות שיעזור לי להתמיד?

בנוסף, אני מרגישה שחבר שלי לא נמשך אלי . אנחנו יכולים להעביר הרבה זמן בלי לשכב וזה לא יפריע לו ..
    אני יודעת שהוא אוהב אותי אבל הוא נלחץ מדברים מהר ומגיב בכעס ועצבים וזה מפריע לי . הוא מתעצבן מהר .אני הרבה רבה איתו על זה אבל כל פעם זה קורה מחדש .

לפעמים אני מרגישה שאני אשמה שהוא מתנהג ככה כי אני לא איזה ביצ'ית ואני לא מצליחה לשנות את זה שהוא צועק ומתעצבן עלי.
    הוא בכל פעם מבקש סליחה אבל חוזר על זה .
    אני כבר לא יודעת מה לעשות. מצד אחד אני אוהבת אותו אבל מצד שני אני מפחדת שהעתיד שלי לא יהיה טוב עם גבר עצבני.

תשובה: התמודדות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 11/10/2018 09:21:24

שלום שרון.
    על פניו את מתארת תחומי חיים שונים שמטרידים אותך, אבל נשמע מדברייך שסביב היבטים שונים את חווה תחושות של חוסר ערך, חוסר ביטחון וקושי להגיע למקום בו את עורכת שינוי משמעותי (בדפוסי האכילה, ביחסים) או מקבלת את מי שאת ומה שיש לך. במקרים רבים, "תקיעויות" ותחושת מסוג זה נובעים מהיבטים רגשיים לא מודעים ולאור זאת, ולאור התסכול והצער שנשמע שאת חווה ביום יום, אני חושבת שכדאי לפנות לייעוץ פסיכולוגי בו תוכלי להבין יותר לעומק את מה שקורה לך, ומשם לקבל החלטות ומחויבויות באופן שלם ועמוק יותר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יובל קורן

יובל קורן

חיפה
מיתר מידן אלוני

מיתר מידן אלוני

ראש העין
איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
עמירה איתיאל