תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י דוד ב - 10/07/2018 19:42:46

שלום וברכה לליטל,

אני פונה אליך בבקשה לעזרה למציאת הטיפול\ייעוץ אשר יתאים לי. מציאת טיפול מתאים זה ממש נושא מורכב! אני ממש מקווה, ואודה לך בלב שלם אם תוכלי לעזור לי! ^_^

אני בן 28, גר בדרום תל-אביב\חולון, לשעבר בעל עסק קטן, עכשיו סטודנט, מתכוון לפנות לעתיד של פעילות כשכיר מסודר ואחראי אחרי שנים של עבודה באורח חיים בוהמי משהו, כעצמאי הנהנה מלוז דינמי וספורדי. אני סובל מהפרעת שינה סירקדית (DSPS) שהפתרון העיקרי לה הוא במשמעת עצמית (כפי שהבהיר לי מומחה שינה).

אני מאד ממוקד בעניין של לפתח את היכולת להיות ממוקד מטרה, להיות מסוגל לקיים סדר יום ובאופן כללי לשפר את רמת הסדר והמשמעת העצמית. זה (ורק זה) מה שחשוב לי לעשות כרגע. בנוסף אני קיבלתי על עצמי עצה על פיה מאד כדאי שאני אמצא מטפל\יועץ אינטליגנטי לפחות כמוני (על פי מבחן מלפני עשור מדובר באיזור IQ 130), ואני מאמין שאוכל לפתח יותר אמון כלפי מטפל ששם דגש על גישות המתבססות על ספרות מקצועית עדכנית ומדעית.

מה דעתך? אשמך לקבל המלצה על מטפל\יועץ\מאמן או אפילו פשוט עצה כללית איך למצוא מה שאני מחפש.

תודה רבה ביותר על הקשב,
    מייחל ומקווה לשמוע ממך בקרוב!

בהערכה,
    דוד

שלום דוד. מאחר ואתה מתאר כי המטרה היחידה והמרכזית שלך כרגע היא להגיע לניהול עצמי תקין שיאפשר לך לממש את מלוא הפוטנציאל התפקודי שלך, אני חושבת שכדאי לפנות לאימון אישי. יתכן ובתוך האימון יעלו נושאים אחרים הקשורים להיבטים רגשיים המשפיעים על תפקודך ובמצב זה אפשר יהיה לשקול פנייה גם לטיפול פסיכולוגי, אך בשלב ראשון הייתי ממליצה על אימון שיסייע לך לקבוע יעדים ולפעול באופן יעיל ומכוון מטרה. לצערי אין לי המלצה על מאמן ספציפי, אך תוכל להיעזר באינדקס אנשי המקצוע של בטיפולנט בהצלחה, ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ניר כהן ארזי

ניר כהן ארזי

רמת השרון
טל משולם

טל משולם

חיפה
איריס אברמן

איריס אברמן

ראשון לציון
חלי גאדג'

חלי גאדג'