תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י תקופת הבילבול ב - 24/06/2018 17:14:55

שלום, אשמח להתייצות לגבי הנושא שהוא קצת מסובך. ייצא כך שחזרתי לדבר עם האקס, כי ראייתי שהוא זקוק לתמיכה (גם כן קיבלתי כתף ממנו ). לאור ההתפחות השיחות שתמיד היו כיפיות ועמוקות התחלתי להתאהב בו מחדש, הוא גם כן השתנה בהרבה דברים שהיו חלק מהסיבות לפרידה, גם אני השתנתי ושנינו שמנו לב לזה (אומנם יש היזכרות במה שהיה בעבר). ההתנהגות והמילים שהוא אומר מזכירות יחס של בני זוג וכשאמרתי לו שאני מפתחת רגשות כלפיו אמר שגם הוא, אך בגלל שהוא סיים מערכת יחסים שפגעו בו כרגע הוא לא מוכן לכלום. הציע להישאר חברים וזה לא החזיר אפילו יום והמשיך עם ההתנהגות שלו(גם כן שכבנו מספר פעמים). אמרתי לו שאנחנו חייבים להפסיק לדבר כי זה פוגע בי ורק מבלבל הוא הצטער אך לא משחרר ואני לא מצליחה לעמוד על הגבולות שלי
    לא יודעת מה לעשות כבר ואיך לעצור את ..ההתנהגות שלו ממש מזכירה לי למידת חוסר אונים ובו זמנית אי אפשר לזייף מבטים ודאגה כאלו

תשובה: זוגיות בלבול חברים
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 25/06/2018 08:02:45

שלום לך.
    נשמע מתוך הדברים שאת כותבת ששניכם מבולבלים לגבי המשך הקשר- גם נמשכים ומתעניינים באפשות החזרה וגם חוששים לפגוע ולהיפגע שוב. במובן הזה, אני נוטה להאמין שהעניין אינו זיוף אלא בלבול וחששות של שני הצדדים. בהתאם, אני חושבת שהדבר היחיד שאפשר לעשות הוא להחליט האם את מוכנה או לא מוכנה לשאת תקופה כזאת של חוסר ודאות עם כל הבלבול והחרדה שנלוות לה. אם לא, זה הזמן להתנתק ואם כן- לקחת נשימה עמוקה ולהתכונן לכך שזו תהיה תקופה עם יותר טלטלות ובלבול.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
יובל קורן