תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י גבי ב - 05/06/2018 17:52:59

עשיתי מה שהמלצת והתקשרתי ובדקתי לגבי טיפול פסיכודינמי והתקשרה אלי מטפלת בדיוק כשהייתי בהתקף חרדה ועניתי כי רציתי לדבר ואמרתי שזה בסדר שאני יכולה לדבר כי לא רציתי לדחות את ההזדמנות לקבל עזרה. היה לי קשה להרגיע את הבכי אבל השתדלתי להישאר רגועה ולשאול באיזו שיטה היא מטפלת והיא הסבירה לי הכל ושלחה לי את האתר שלה בו אוכל לקבל עוד מידע כשהשיחה הסתיימה ואמרתי תודה והיא אין על מה ניתקתי ולא הבנתי אם יש בכלל טעם להמשיך לחפש ולדבר עם עוד זר/ה עם אתר בצבעי שקיעה כשבכל פינה רשומה אימרה חכמה אך בשיחה עצמה נצמדת לטקסט המוכן ולא שומעת את המצוקה ולא שואלת שאלה פשוטה אם אני בסדר ואם אני צריכה עזרה. הגוף שלי בוער. אני לא מצליחה לכבות את השריפה. דבר מכל מה שלמדתי לא עוזר יותר אני לא באמת חופשיה כי הכל חוזר אלי בכל רגע לא משנה כמה אנסה לחיות באהבה ונסיתי כל כך הרבה. היאוש בלמצוא תקווה מעייף השיקויים בכל צורותיהם כבר לא עוזרים. האמרות החוכמות והמנטרות מהדהדות ברקע אבל הבטן שלי מכווצת, אני מתנשמת בידיו החונקות של הכאב שקיבל את עוצמתו בחזרה.

תשובה: לא יודעת מה לעשות עם החרדה הזאת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 06/06/2018 08:02:44

שלום גבי. אני מצטערת על החוויה שעברת, אני יכולה לדמיין כמה חזק ומכאיב הפער בין המילים לבין הבדידות. זה קשה וגרוע מכך, מייאש. אני שומעת בדברייך את התסכול, הייאוש והעייפות מהחיפוש אחר שינוי והרגשה טובה יותר אבל גם שומעת בדברייך משהו מאוד נחוש ובריא- איזו תחושה פנימית שקשר שנוגע במלוא מובן המילה יכול לשנות משהו באמת. את החלק הזה אני חושבת שצריך לטפח ולשמור למרות כל ה"התקפות" שהוא סופג וכנראה ספג לאורך חייך. אני מחפשת את המילים לכתב לך משהו שיגע ויעודד יותר, אבל זה לא קל דרך התכתבות. אני יכולה רק לומר שאני באמת מאמינה שכאשר נוצר קשר משמעותי בטיפול, יכולות להיות לו השפעות מרפאות בדיוק בחלקים הכואבים והטעונים כל כך של מגע, קשר, הבנה אמיתית. אל תוותרי. ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
עדי אלחדף

עדי אלחדף

רמת גן
חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
ענת דפנא

ענת דפנא