תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י טלי ב - 30/04/2018 23:02:04

שלום,אני בתקופה שמורידים לי כדורים לאט לאט מחר מורידים לי כדור נוסף זה מטעם הרופא משפחה בתאום עם הפסיכיאטר בקופת חולים. פניתי לרופא ואמרתי לו שאני חרדה שיש לי לפעמים דפיקות לב חרדה ומתוך זה יש לי ריבים עם אימא שלי בעיקר. בעבר הייתי במסגרת פסיכיאטרית ברוך השם עזבתי את המסגרת הזאת אבל כל פעם שאימא שלי אומרת לי מילה דוגמא את לא בסדר תירגעי ישר אני משייכת את זה למסגרת הקודמת ואני מקבלת עצבים ועונה לה ושאני עונה לה עד כדי כך שאני אפילו מקללת מרוב עצבים. כל פעם שאני נזכרת בטיפולים שעברתי במסגרת הזאת בעבר אני עצבנית עונה לאימא שלי בעיקר אחר כך אבא שלי מתערב ואגב המשפחה שלי נגד זה שאני באמת יחזור למסגרות האלה במיוחד אחותי ואבא שלי. רציתי לשאול מה אני יכולה לעשות לבד כי אני דיברתי עם הרופא והוא אמר שזה לוקח זמן עד שמתאזנים,מה לעשות עם אני פתאום נזכרת במסגרות האלה ואני מקבלת עצבים ואני עונה לאימא שלי כי אני שואלת אותה מתוך חרדה כל הזמן עם היא תחזיר אותי למסגרת והיא אומרת לי בעצבים שלא. אבל אני חרדה מזה בזמן האחרון. אני אשמח לדעת איך אני יכולה להתגבר כאשר באותו רגע בא לי להתפרץ מכעס ויש לענות ולריב מה לעשות כדי להימנע מזה? אני ממש מבקשת את עצתך ממש ממש מודה לך ערב טוב

תשובה: חרדות ועצבים
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 01/05/2018 15:32:37

שלום טלי.
    אני מבינה כמה את מתוסכלת מהקושי לשלוט בתגובותייך אך לצערי אין עצה או "טיפ" מידיים לשיפור השליטה העצמית- ז היבט שדורש עבודה עצמית ובמובן זה אני ממליצה לפנות לטיפול פסיכולוגי שיסייע לך ברכישת טכניקות וויסות יעילות. בינתיים, את מוזמנת לעיין בהודעה שפרסמתי בעמוד זה תחת הכותרת "כיצד להתמודד עם רגשות שליליים".

ליטל
    ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עמירה איתיאל

עמירה איתיאל

תל אביב - יפו
ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
חגית בר

חגית בר

ראשון לציון