תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שי ב - 28/02/2018 08:50:14

אני מסכים איתך לחלוטין שאיני יכול לכפות על אשתי את מה שאני חושב ואת הרצונות שלי
    אבל עדיין אם אני ואשתי החלטנו בחוזה הזוגיות שלנו שאנחנו לא נעשה דברים שיפגעו אחד בשני.
    והתחייבו אחד לשני נאמנות מלאה.
    אז אני נימצא בקונפליקט מאוד רציני מצד אחד היא אומרת לי אני בחיים לא יבגוד בך מצד שני היא מאפשרת לגברים לגעת באה בצורה מינית ושלא משקפת את הנאמנות שלה כלפי.
    אני מאמין לה שהיא לא שכבה אם אף גבר אחר אבל המצב הזה שהיא לא יודעת לשים גבולות לגברים אחרים גורמת לי אי נעימות וחוסר אימון באה מה שמביא להרבה מריבות אחד אם השני.
    ניסיתי ללכת לטיפול בעצמי אבל זה לא נתן את המענה כי אני מאמין שצריך פה טיפול ביחד בשביל שאני יוכל לקבל תשובות ממנה ולמה היא מתנהגת כך.
    ואז אני יוכל לתת לעצמי להבין איפה אני עומד ואם זה מתאים לי.
    אני בבעיה כאן שאיני מוצא כרגע פיתרון אליה
    תודה בכול מיקרא על התשובות כרגע אני לא יודע מה עוד אני יכול לעשות בנידון אני די בין הפטיש לסדן.

תשובה: סיוע לאשתי שעברה הטרדה מינית - המשך נוסף
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 28/02/2018 14:56:39

שלום שי,
    אני חושבת שדינמיקות זוגיות הן מורכבות ועמוקות, בדרך כלל הרבה מעבר לחוזים והסכמות כלליות בנוגע לנאמנות ואי פגיעה זה בזו. לכן, למרות שכבר ניסית להיעזר בטיפולים מסוגים שונים, לא הייתי מוותרת על הזמנה של אשתך לטיפול ו/או על פנייה בעצמך. לפעמים בתקופות שונות ומול מטפלים שונים מתאפשרים דברים אחרים, שאולי יצליחו לשנות ולהקל.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

לימור קופר

לימור קופר

פרדס חנה-כרכור
חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
דליה שלום

דליה שלום

יקנעם עילית
איתי רוזנפלד