תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י דנה ב - 08/01/2018 08:36:50

שלום.
    אני עוברת משבר רגשי כבר הרבה זמן זה קרה מאז שעזבתי את המסגרת בה הייתי הייתי בשיקום המון שנים וכבר שנתיים שאני לא בטיפול ולא בשיקום הורידו לי את הסל שיקום. אני מרגישה משבר רגשי אני מרגישה שאני קמה כל בוקר עם עצבות חשיבה שלילית כדי לחזור לעזרה רגשית אני צריכה עוד פעם לעבור תהליך ארוך ועם אלך לעזרה זה יקח זמן עד שאתחיל את כל התהליך מהתחלה אני ביקשתי מהרופאת משפחה שתיתן לי כדור נגד דיכאון או הרגעה למרות שאני לוקחת כדורים ואני מטופלת אצל רופאת המשפחה אבל היא לא רצתה לתת לי אני מרגישה ריקנות עצבות בדידות אני רוצה להתייעץ עם מישהו אבל גם עם אתחיל לחפש עזרה כמו שכתבתי זה בטח יקח זמן אני לא שייכת כבר לשום מסגרת אין לי סל שיקום כדי ללכת למסגרת מסוימת אין לי גם עם מי להתייעץ אני נמצאת במשבר רגשי לפחות עד שאתחיל תהליך של עזרה רגשית מחדש אשמח להתייעצות איך לפחות אני יכולה לצאת מהמשבר בו אני נמצאת איך לפחות לשנות גישה שלילית לגישה חיובית לחזור יותר לשמחה למלאות אשמח להתייעצות עד שעוד פעם אתחיל את כל התהליך של הטיפול מהתחלה כי אני יודעת שזה יקח זמן עם בכלל הרופאה תאשר לי. אשמח ממש לעצה קטנה לפחות איך לשנות גישה שלילית לחיובית ולחיות במלאות ושמחה אני ממש מודה לך זה חשוב לי מאד כעזרה ראשונית.

תשובה: אני במשבר רגשי ואין לי לאן לפנות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/01/2018 11:00:28

שלום דנה.
    נשמע שאת מזהה כי הדרך הנכונה עבורך היא חזרה לתהליך שיקומי. זו הבנה חשובה, ואני מקוו שתצליחי להוציא אותה לפועל בהקדם.
    בינתיים, את מוזמנת לעיין בשאלה שפרסמתי "כיצד להתמודד עם מחשבות ורגשות שליליים?", אני מקווה שיסייע.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר איה גולן

ד"ר איה גולן

תל אביב - יפו
שנהב שטיין

שנהב שטיין

תל אביב - יפו
חלי גאדג'

חלי גאדג'

חולון
עדי דוידסון