תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י טדי ב - 30/12/2017 22:29:57

שלום
    מאז שהתחתנתי אני מרגישה שיש בעיה אצל בעלי
    הוא כל הזמן משקר, מנסה ליצור קשר עם נשים יותר מ 30 אישה בו זמנית
    בהתחלת דרכו היה מחפש נשים במצוקה, לא יפות, גרושות, אלמנות והיה יוצר קשר בשם בדוי ומציג את עצמו האדם שיכול להציל אותן
    מזה יותר מ- 8 שנים הוא מנצל את תפקידו ומנסה לקחת מספרי טלפון של נשים בטענה שהוא יכול לעזור להן להתקדם בתפקיד.
    הוא מתחיל בהתחלה בהודעות אחר כך מתחיל להתקשר ומנסה לשכנע אותן לצאת איתו לבתי מלון או הוא הולך אצלן הביתה, הרבה פעמים היה מזמין אותן לחדר שלו בעבודה, ואחר כך שולח להן הודעות שהיה לו כיף באינטימיות שהיתה לו איתן
    לפני 8 שנים היה משתמש בטלפון האישי שלו.
    כיום הוא קונה טוקמן ומתקשר ממנו כדי שלא יסתבך, הוא יודע שאני עוקבת אחריו וידעת שיש לו פלפון אחר לכן הוא תמיד מסתיר אותו, בדרך כלל אחרי כמה חודשים אני מוצאת את הפלפון ואני קוראת דברים מגעילים ליותר מ- 30 אישה בו זמנית
    הוא טוען תמיד שהוא לא מודע לזה ולכל מה שהוא עוןשה ושיש עוד אישיות שמשתלטת עליו
    אני אישית לא מאמינה לו, ביקשתי ממנו ללכת לטיפול אם אכן הוא מרגיש כך
    אך הוא מתעקש שאף אחד לא יוכל לעזור לו חוץ ממנו עצמו
    בתקופה האחרונה אאני תופסת פלפון בפחות מחודש
    האם הטענה שלו נכונה
    ומי יכול לעזור לו באמת
    למי לפנות

תשובה: התנהגות מוזרה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 31/12/2017 07:47:22

שלום טדי.
    את מתארת התנהגות של בעלך שמטרידה אותך מאוד ומכאיבה לך, כאשר הוא עצמו אינו מגלה נכונות לערוך שינוי.
    במקרים מסוג זה יש שתי אפשרויות. במידה ויסכים, אפשר לפנות לטיפול זוגי שיאפשר עבודה משותפת על הקשיים בזוגיות.
    אפשרות נוספת היא פנייה שלך עצמך לטיפול. לא קל להיות במצב שאת מתארת, ובטיפול אפשר לסייע לך להבין את הדינמיקה שנוצרה בזוגיות ולבדוק כיצד להתמודד טוב יותר ולבנות חיים שיהיו מספקים יותר עבורך.
    בשורה התחתונה, כל עוד בעלך אינו מעוניין בעריכת שינוי- אני מציעה להתמקד בעצמך ולקבל סיוע שיאפשר לך לחיות חיים טובים ורגועים יותר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עמית נאור

עמית נאור

תל אביב - יפו
ענת דפנא

ענת דפנא

רעננה
יובל קורן

יובל קורן

חיפה
טל משולם