חיפוש

עבודה עם רגש בטיפול: דרך הלבנים הצהובות - אוסנת כהן גנור

הרצאות אונליין למטפלים בעלי אתר מקצועי בטיפולנט

ההרשמה הסתיימה

עבודה עם רגש בטיפול - דרך הלבנים הצהובות

אוסנת כהן גנור, פסיכולוגית קלינית

יום רביעי, 17/2/2021 9:30-11:00

בשנים האחרונות עבודה עם רגש הפכה להיות חוד החנית בעולם הטיפול וגם מחוצה לו. בהרצאה זו אתאר את השינוי הזה ואקח אותכם למסע בתוך עולם הרגש בו אני "מטיילת מזה עשור". "נגדיר מהם רגשות? כיצד מבחינים בין סוגים שונים של רגש וכיצד הרגש מכוון את עבודתנו עם מטופלים. עבודה עם רגש מחייבת בניית מיומניות עבודה חדשות ועמדות טיפוליות אחרות.

הרצאה זו מבוססת על אינטגרציה בין תאורטיקנים שונים סו ג'ונסון, לזלי גרינברג , סטיב פורג'ס, דן סיגל יאן פאנסקפ ועוד. מחלקם זכיתי ללמוד.

"רגש נועד לכוון אותנו לדרך החיים (יאן פאנסקפ)" מכאן עוצמתו וגדולתו. בהרצאה זו אני מזמינה אותכם לבחון יחד את עוצמת הרגש והעבודה איתו. כמו בקוסם בארץ עוץ גם כאן דרך האבנים הצהובות תוביל אותנו לעצמנו ולכוחות המרפאים התמונים בחיבור לרגשותינו .

על המרצה:

אוסנת כהן גנור, פסיכולוגית קלינית, חלוצה ומייסדת הטיפול הזוגי ממוקד הרגש (EFT) בארץ. מטפלת ומדריכה מוסמכת מתאם ICEEFT. מהצוות המיסד של ביה"ס החדש לפסיכותרפיה ותוכנית הגל החדש ב-IDC בהם גם הרצתה. כמו גם בכנסים ובתחנות לטיפול זוגי ומישפחתי בהם הכשירה והדריכה צוותים. ממייסדיי העמותה הישראלית לטיפול אינטגרטיבי. כיום מרצה ומנהלת אקדמית של יחידת ההוראה לטיפולים ממוקדי רגש במכון מפרשים, המכללה האקדמית ת"א יפו. מדריכה ומטפלת שנים רבות בקליניקה פרטית ברמת השרון. עובדת עם יחידים ובזוגות שמתמודדים עם קשיים זוגיים ומיניים תוך אינטגרציה בין טיפול ממוקד רגש והיקשרות( EFT ג'ונסון, גרינברג; AEDP ועוד), והגישה ההתייחסותית.

להטבות נוספות למטפלים בעלי אתר מקצועי בטיפולנט לחץ כאן

*ההרצאה הינה ללא עלות ופתוחה להרשמה מראש על בסיס מקום פנוי רק למטפלים בעלי אתר מטפל מקצועי באתר בטיפולנט.