הצטרפות לאינדקס אנשי המקצוע

הצטרפות לאינדקס אנשי המקצוע ופתיחת עמוד מטפל באתר

לחצו כאן להצטרפות לאינדקס אנשי המקצוע.


פורטל בטיפולנט הינו פורטל השירותים הפסיכולוגיים הוותיק והגדול בישראל, המציע למטופלים וכן למטפלים ידע רחב ונגיש, בכל הנוגע לשירותים פסיכולוגיים. מעבר לידע הרב המצוי באתר, המאפשר למטופל ללמוד על הקושי עמו הוא מתמודד וכן על הטיפולים המתאימים לו, פורטל בטיפולנט מספק למטופלים את אינדקס מטפלים הגדול בישראל, ובו למעלה מ-7,000 אנשי מקצוע, מהם המטופל יכול לבחור על פי צרכיו.
אינדקס המטפלים של פורטל בטיפולנט מאפשר לך המטפל, לפרסם את פרטיך בפני קהל פונים רחב ומספק לך נוכחות אינטרנטית גבוהה. אנו מצדנו, מפרסמים את האינדקס ומפנים אל אנשי המקצוע שבו במגוון דרכים, על מנת לקדם אתכם: בכתבות הפונות לקהל הרחב, ברשתות החברתיות ובניוזלטרים ייעודיים.

סוגי רישום באינדקס המטפלים של פורטל בטיפולנט
כמטפל הנך יכול לבחור בין שני סוגי רישום והופעה שונים בתוך הפורטל:
1. עמוד מטפל בסיסי 
ההופעה באינדקס הינה אפשרות חינמית שאנו מציעים למטפלים כשירות מטעמנו. רישום זה כולל את שם המטפל, מקצוע הטיפול, תחום מומחיות, טלפון ועיר.

2. עמוד אישי בטיפולנט
אתר אישי מציג את פרטי המטפל ומאפשר הזנת פרטים על המטפל, בכדי שמטופלים פוטנציאלים יוכלו להתרשם מאיש המקצוע. ניתן להזין באתר את שם המטפל, מקצוע הטיפול, תחומי מומחיות, טלפון, פרטי התקשרות נוספים ואזור בארץ, ובנוסף לכל אלו גם תמונה, מידע כללי לבחירת המטפל, מידע על ההכשרה המקצועית, הניסיון המקצועי, הפנייה לכתבות שיצר המטפל עבור מטופלים בפורטל בטיפולנט,סרטוני וידאו,עמוד פייסבוק מקצועי פרסומים אקדמים,מידע על הדרכה מקצועית ופרסום ספר .
אנו ממליצים למטפלים להזין את עמוד המטפל שלהם במידע עשיר ובתמונה, על מנת לאפשר למטופל מידע אודות המטפל, ולהקל את הבחירה.

באילו דרכים נוספות אני יכול לקדם את עצמי בפורטל בטיפולנט?

אם הנך מופיע כבר באינדקס המטפלים של פורטל בטיפולנט, אנחנו שמחים להציע לך עוד כמה אפשרויות, שיגבירו את הנוכחות האינטרנטית שלך ויספקו למטופלים יותר מידע אודותיך. אפשרויות אלו יכולות לתת לכם את היתרון היחסי מעל כולם:

  1. קידום העמוד האישי

באינדקס רשומים למעלה מ-7,000 אנשי מקצוע. קידום עמוד המטפל שלך יביא להופעת העמוד במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות לתחומי המומחיות שלך ולהדגשתו בצבע בולט ומיוחד. 


למידע נוסף על רכישת עמוד מטפל מקצועי באינדקס המטפלים לחץ כאן

2. קבלת סימון נבדק 
סימון  הוא שירות חינמי של פורטל בטיפולנט, המאפשר למטופלים הפוטנציאלים לדעת שהפרטים המופיעים בעמוד המטפל שלך נבדקו ואומתו על ידי צוות בטיפולנט. סימון מהווה תו תקן למטפלים, המקנה ביטחון למטופל, שיכול להגיע לטיפול בראש שקט ובידיעה שהמטפל הינו אכן איש מקצוע, כפי שהציג עצמו.
סימון יתקבל לאחר שליחת קורות חיים ותעודות, שייבדקו על ידי צוות פורטל בטיפולנט.
לתהליך ההצטרפות וקבלת סימון  לחצו כאן

3. פרסום כתבות בפורטל
כתיבה ופרסום כתבות העוסקות בתחום המומחיות שלכם ממצבת אתכם כאוטוריטה ומאפשרת למטופלים הפוטנציאלים להכיר אתכם, ובמקביל את תחומי הקושי עמם הם מתמודדים ואת אופן הטיפול האפשרי בהם. ניתן לפרסם באתר כתבות הפונות לקהל הרחב, וכן מאמרים הפונים לאנשי המקצוע ונמצאים באזור ייעודי-מקצועי. הכתבות מתפרסמות תחת שם המטפל, ובסופה של כל כתבה מופיע מידע אודות המטפל וכמובן הפניה לעמוד המטפל שלכם. בעמוד המטפל שלכם יופיעו הכתבות שכתבתם בפורטל בטיפולנט, וכך יאפשרו למטופל להעמיק ולהכיר את הידע והמקצוענות שלכם. חשוב לדעת: הכתבות המתפרסמות באתר הינן כתבות הבלעדיות לפורטל בטיפולנט, ולא יתאפשר לפרסם כתבות שפרסמתם במקומות אחרים.

אם עוד לא הצטרפתם לאינדקס אנשי המקצוע של פורטל בטיפולנט, זה הזמן להצטרף!

לחצו כאן להצטרפות לאינדקס אנשי המקצוע.


לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות ל- index@betipulnet.co.il