חיפוש

טיפול זוגי מזווית התייחסותית - ד"ר רון נסים

הרצאות אונליין למטפלים בעלי אתר מקצועי בטיפולנט

להרשמה

טיפול זוגי מזווית התייחסותית

ד"ר רון נסים

יום רביעי, 10/3/2021 20:00-21:30

בהרצאה זה נציע מסגרת חשיבתית התייחסותית להבנה ולטיפול בזוגות. מסגרת זו תכלול חשיבה על תהליכים פנים נפשיים כמו גם על תהליכים בינאישיים, ותציע אפשרויות שונות לאינטגרציה בין החשיבה הפרטנית לזוגית. ההרצאה תסקור את המודל לעבודה זוגית מעמדה התייחסותית של פיליפ רינגסטרום המתייחס לשלושה צירים מרכזיים: 1. מימוש חוויית העצמי בהקשר של יחסים אינטימיים ארוכי טווח. 2. הכרה הדדית של שני בני הזוג בחוויה הסובייקטיבית אחד של השנייה. 3. לקשר/יחסים יש "מיינד" משל עצמו. ההרצאה תלווה בהדגמות והמחשות קליניות.

חומרי קריאה:

Ringstrom, P. A. (2014). A Relational Psychoanalytic Approach to Couples Therapy. New York: Routledge.

על המרצה:

דר' רון נסים, P.h.D, פסיכולוג קליני ומטפל זוגי ומשפחתי מוסמך. מרצה ומדריך במכון מפרשים לחקר והוראת הפסיכותרפיה במכללה האקדמית תל-אביב-יפו ובמכון ברקאי לטיפול זוגי ומשפחתי. בעבר ריכז את תחום הטיפול הזוגי והמשפחתי במרכז לטם לטיפול בטראומה מינית במרפאה הפסיכיאטרית בבי"ח איכילוב והיה חבר בצוות המקים של הקליניקה לטיפול זוגי במצוקה פוסט טראומטית באוניברסיטת בר-אילן.

רון השלים דוקטורט בחוג לפסיכולוגיה בבר-אילן בתחום של חקר הפסיכותרפיה ומגוון מכתביו פורסמו בכתבי עת מובילים בעולם. תחומי העניין שלו כוללים אינטגרציה תיאורטית בפסיכותרפיה, פסיכואנליזה התייחסותית, פסיכותרפיה נרטיבית, טיפול בנפגעי/ת טראומה מינית וטיפול זוגי ומשפחתי. מטפל ביחידים ובזוגות ועוסק בהדרכה והוראה למטפלים במסגרת פרטית והן במסגרת מכון אקרמן לטיפול משפחתי בניו-יורק.

להטבות נוספות למטפלים בעלי אתר מקצועי בטיפולנט לחץ כאן

*ההרצאה הינה ללא עלות ופתוחה להרשמה מראש על בסיס מקום פנוי רק למטפלים בעלי אתר מטפל מקצועי באתר בטיפולנט.