תפריט נגישות
חיפוש

אודות

"היופי הגדול של החיים אינו טמון בכך שלא ניפול, אלא בכך שנקום בכל פעם מחדש". (נלסון מנדלה)

אני מאמינה שהחיים זה מסע ארוך בו בכל רגע אנחנו לומדים משהו חדש ונוסף על עצמנו. טיפול יכול ללוות ולסייע לנו בדרך הזו תוך התבוננות והעמקה ברגעים הללו.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכולוגית קלינית מומחית

Ph.D בפילוסופיה, אוניברסיטת בר אילן

MA בפסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית

BA בפסיכולוגיה, אוניברסיטת תל אביב

מוסמכת לטיפול שיטת EFT זוגי

ניסיון מקצועי

אני פסיכולוגית קלינית מומחית וד"ר לפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן, בהנחייתו של פרופ' אשכול רפאלי. עבודת הדוקטורט שלי עסקה בתהליכי תמיכה זוגיים במעבר להורות, מתוך הבנה שזהו מעבר מרגש אך גם מאתגר מאוד מבחינה אישית אך גם מבחינה זוגית.

רכשתי את ניסיוני הקליני הטיפולי והאבחוני מתוך שנים רבות של עבודה בתחנה לבריאות הנפש בקריית יובל, בירושלים, וכן בעבודה במחלקת ילדים בבית החולים "איתנים". בנוסף, עבדתי בעבר במרכז "אמירים", המרכז הרב תחומי לאבחון, לטיפול וללמידה. התמחתי בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים.

כיום אני מטפלת בעיקר בבני נוער ומבוגרים בגישה פסיכודינאמית בשילוב של כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT) במידת הצורך. עוסקת בקשיים במצב רוח, חרדה, דיכאון, קשיים בזוגיות, התמודדות עם משברי חיים, מיומנויות חברתיות ועוד.

בנוסף, אני חוקרת זוגיות ומנהלת את המעבדה לרגש ויחסים בינאישיים של פרופ' אשכול רפאלי, באוניברסיטת בר אילן, וכן אני מלמדת באוניברסיטת בר אילן ובמרכז האקדמי פרס. 

מאמרים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד