תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

The Psychologists Register - פנקס הפסיכולוגים

'פנקס הפסיכולוגים' הנו רישום מסודר מטעם משרד הבריאות של בעלי ההרשאה לעיסוק בפסיכולוגיה במדינת ישראל. בפנקס הפסיכולוגים רשומים פסיכולוגים בלבד ולא מופיעים בו אנשי מקצוע נוספים העוסקים בתחום הטיפולי כעובדים סוציאלים, פסיכיאטרים, מטפלים משפחתיים.

בפנקס הפסיכולוגים ניתן למצא מידע הנוגע למספר היבטים:

תאריך קבלת רישיונו של הפסיכולוג: רישון הפסיכולוג ניתן עם סיום חובות הלימודים לתואר השני בפסיכולוגיה.

תחומי מומחיותו של הפסיכולוג ותאריך קבלת המומחיות: לאחר קבלת רישון הפסיכולוג, בוחרים מרבית הפסיכולוגים להתמקצע בתחום מומחיות ספציפי- פסיכולוגיה קלינית, חינוכית, ארגונית, שיקומית, ארגונית, רפואית, חברתית או מחקרית. קבלת המומחיות מותנה בהשלמת חובות ההתמחות ובעמידה במבחן ההתמחות.

תחומי הדרכה: חלק מן הפסיכולוגים עוברים תהליך הכשרה המסמיך אותם להדריך מתמחים לפסיכולוגיה במהלך הכשרתם המקצועית בתחום הקליני או הדיאגנוסטי (אבחוני). בפנקס הפסיכולוגים מצויין האם ובאיזה תחום רשאי הפסיכולוג להדריך.

אזור עבודתו של הפסיכולוג

כיצד ניתן להיעזר בפורטל 'בטיפולנט' למציאת מטפל מתאים?

פנקס הפסיכולוגים מציע מידע רשמי על רשיונם והסמכתם של פסיכולוגים אך אינו מכיל פירוט על התחומים הטיפוליים הייחודיים בהם עוסק הפסיכולוג (למשל, טיפול בטראומה, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול מיני, הדרכת הורים וכן הלאה). כמו כן, שירותי טיפול ויעוץ ניתן לקבל לא רק אצל פסיכולוגים אלא גם אצל אנשי מקצוע נוספים מתחום בריאות הנפש כעובדים סוציאלים, פסיכיאטרים, מטפלים משפחתיים ומטפלים באומנויות.

פורטל בטיפולנט מהווה מקום מפגש בין אנשי מקצוע לקהל הרחב המעוניין באיתור שיטת הטיפול והמטפל המתאימים ביותר לקשייו.

באינדקס אנשי המקצוע שלנו ניתן לקבל מידע מפורט על תחומי התמחותם, מחיריהם וגישתם הטיפולית של אנשי מקצוע בכל רחבי הארץ. הסמכתם והכשרתם של אנשי המקצוע המופיעים באינדקס תחת סימון 'נבדק'  נבדקו ואושרו על ידי צוות בטיפולנט.

לקבלת יעוץ והכוונה ראשונית בבחירת מטפל ניתן לפנות למוקד ההפניות שלנו - 1800-200-205


אנשי מקצוע בתחום

טיפול פסיכולוגי