תפריט נגישות
ד"ר עליזה סביר

ד"ר עליזה סביר

כתובת: תל אביב - יפו
שפות: עברית, אנגלית, צרפתית
:מקצועות
מאמנת

אודות

התמודדות עם מצבים משבריים מלווה לרוב בחוויה של בדידות וחוסר אונים. הפנייה לטיפול נותנת מענה לתחושות אלו. אני מציעה למטופלים טיפול וליווי, המעניקים כלים להתמודדות יעילה מול האתגרים שמציבים בפנינו החיים.

בפגישת הכרות ראשונה – ללא תשלום – נמצא את דרך הטיפול המתאימה לך ביותר מבין השיטות הבאות:

פסיכותרפיה: טיפול נפשי במשברים, הפרעות ומצוקות שונות. בשיחות טיפוליות אישיות, ובתהליך ממוקד וקצר, לומד המטופל לזהות את הנחות היסוד עליהן מושתתת הווייתו של המטופל ולבדוק את בסיסן, תקפותן ויעילותן. בטיפול אנו נפרדים מהנחות היסוד המעכבות ויוצרים במקומן תבניות התנהגות ורגש עדכניות, המתאימות יותר למציאות החיים העכשווית של המטופל.

הדרכת הורים: הורות מפגישה אותנו עם קונפליקטים ודילמות מורכבים. אלפרד אדלר היה בין הראשונים לראות בהורים קהילה הזקוקה לייעוץ, הכוונה ותמיכה. הדרכת הורים מתאימה להורים לילדים בכל שלבי ההתפתחות ומאפשרת לפתור את הבעיה שמעיקה על ההורים ועל הילד בתוך זמן קצר יחסית. בתהליך נלמד עקרונות להתנהלות במצבים שונים, ונתרגל כלים פרקטיים להתמודדות המותאמת לגילו ולצרכיו של הילד, זאת מתוך אמונה בכוחותיו ושאיפה להעצמת תחושת המסוגלות העצמית שלו.

אימון אישי: אימון הוא תהליך בו מופקות תוצאות מעשיות תוך התפתחות אישית ובהתאם למטרה הספציפית שהוצבה על ידי המטופל. האימון מציע כלים פרקטיים ויעילים ביותר להשגת המטרה וללמידה מהתהליך באופן שיועיל גם בהתמודדות עתידית.

אימון ליחסים: יחסים הם הבסיס לכל. תחושת הערך, השמחה והשייכות שלנו מוכתבים על ידי הדינמיקה שלנו מול הקרובים לנו. כאשר אנחנו במשבר מול בן הזוג, חבר/ה טוב/ה, הבוס, הכפופים לנו או הילדים, משבר זה מאפיל על כל היום יום שלנו. בתהליך אימוני אפקטיבי וממוקד, נרכוש כלים לשיפור מהיר במערכות היחסים, לפתרון קונפליקטים וליציאה ממשברים.

אימון לבניית זוגיות: הדבר המרכזי שתורם לאושר של בני האדם הוא כאמור תחושת שייכות; זוגיות היא הצורה העמוקה ביותר בה ניתן להרגיש שייכות ולכן זוגיות היא תשוקת הלב של רובינו. בתהליך אימוני לבניית זוגיות נאתר את החסמים שעוצרים את האדם מליצור מערכת יחסים זוגית ונפענח מה היא מערכת יחסים טובה ובריאה עבורו.

עלות טיפול מוזל הינה 250 ש"ח

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד