תפריט נגישות
חיפוש

אודות

שמי ברורית וולס, פסיכולוגית חינוכית בעלת ניסיון רב, שנים רבות.

במהלך השנים ועד היום אני ממשיכה להתמקצע ולהוסיף ל"ארגז הכלים" שלי עוד גישות טיפוליות, והעמקה והרחבה בתחומים בהם אני עוסקת.

בשנים האחרונות העמקתי והתמקצעתי באיתור וטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי, (ASD), באיתור וטיפול בילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה, ובליווי ההורים בתהליך הקבלה וההכלה של קשיי ילדיהם.

אני מאמינה כי בכדי לטפל בילד ומבוגר כדאי שהמטפל יהיה בעל ידע והבנה גם סביב המקורות הילדיים של המטופל (התפתחות בגיל הרך), וגם הבנה רחבה של תקופת בית הספר והמשך החיים.

מתגוררת בשוהם, ובעלת קליניקה פרטית בשוהם לילדים ומבוגרים.

השכלה אקדמאית והכשרה

פסיכולוגית חינוכית מומחית.

התמחות בפסיכולוגיה קלינית.

תואר שני (MA) בפסיכולוגיה קלינית  (אוניברסיטת בר אילן).

תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה (אוניברסיטת בר אילן).

השתלמויות שונות בנושאים מגוונים: טיפול דינמי במבוגרים, טיפול דינמי בילדים, טיפול דיאדי (הורה ילד), הדרכות הורים, הדרכת צוותי חינוך, עבודה בקבוצות, טיפול בפוסט טראומה (PE, SEE FAR CBT), טיפול קוגנטיבי התנהגותי, (CBT), טיפול ואיתור ילדים על הרצף האוטיסטי, (ASD), ועוד... 

ניסיון מקצועי

בשנים האחרונות העמקתי והתמקצעתי באיתור וטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי, (ASD), באיתור וטיפול בילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה, ובליווי ההורים בתהליך הקבלה וההכלה של קשיי ילדיהם.

אני מאמינה כי בכדי לטפל בילד ומבוגר כדאי שהמטפל יהיה בעל ידע והבנה גם סביב המקורות הילדיים של המטופל, (התפתחות בגיל הרך), וגם הבנה רחבה של תקופת בית הספר והמשך החיים.

קליניקה פרטית (בעבר בחולון, כיום בשוהם), 25 שנים לטיפול בילדים, מתבגרים, ומבוגרים.

מאבחנת פסיכודידקטית.

עברתי השתלמויות שונות ומגוונות.

מרצה בתחום האבחון הפסיכולוגי והפסיכודידקטי במכללת "תלפיות" ובמכללת "בית רבקה".

עובדת כיום ולאורך שנים רבות במרכז לגיל הרך בעיר רמלה. עוסקת בטיפול פסיכולוגי הורים וילדים, לצד עבודה במסגרות החינוך, גנים ומעונות באיתור ילדים עם קשיים התפתחותיים, ובעיקר ילדים על הרצף האוטיסטי, (ASD).

עובדת כיום ולאורך שנים רבות במכון פרטי "פעימות", מטפלות במגזר החרדי. מלווה מטפלות רגשיות.

מרצה ע"פ ביקוש בנושאים שונים הקשורים לתחומי עיסוקי.

מדריכה צוותים חינוכיים וטיפוליים.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד