תפריט נגישות

אודות

שמי אדם קהתי, בעל קליניקה פרטית לטיפול פסיכולוגי בילדים, מתבגרים ומבוגרים ופסיכולוג קליני בהתמחות במרפאת מבוגרים במרכז לבריאות הנפש "גהה".

במי אני מטפל?

באנשים שמתמודדים עם קשיים נפשיים מגוונים. במסגרת הכשרתי צברתי ניסיון רב בטיפול באנשים שמתמודדים עם קשיים נפשיים כמו חיפוש זהות עצמית, קושי ביחסים בין אישיים, התמודדות עם חרדה וטראומה ועד למצבים פסיכוטיים ודיכאונות עמוקים.

כיום, אני מוצא עניין רב בתחום של יחסים בין אישיים, טראומה מורכבת, ועיבוד למצבים נפשיים שונים לאחר שימוש בחומרים משני תודעה.

איך אני רואה טיפול? 

אני רואה טיפול כמסע נפשי אליו יוצאים שני שותפים. כמו בכל מסע, תוואי הדרך משתנה בכל מיני צורות. לעיתים הוא ברור ואחיד ולעיתים מסתורי ומפותל, לעיתים עם עליות וגילוי של נופים חדשים ולעיתים עם ירידות למקומות אחרים. אני מאמין שצעידה משותפת עם נווט מיומן, כזה שאפשר לסמוך עליו, מביאה לתחושת בטחון ומאפשרת הגעה לגילויים נפשיים של צבעים חדשים ולתובנות משמעותיות ביותר שמשפיעות על איכות החיים.

 איך אני עובד איתך בטיפול?

גישתי הטיפולית והאופן בו אני מקשיב ומבין את האדם שמולי נטועות בגישות פסיכודינמיות ככלל ובגישה האינטרסובייקטיבית בפרט. בנוסף, אני משלב אלמנטים מגישת טיפול קוגניטיבית התנהגותית מהגל השלישי שנקראת "ACT". השימוש בכלים שצברתי נבחר בהתאם למה שאני סבור שיתרום באופן היעיל ביותר לאדם שמולי ולהשגת מטרותיו.

דבר/י איתי

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר בכל התלבטות, מחשבה או עניין ואעשה את המיטב בשבילך לעזור לך.

בטלפון ובהודעה: 0544903304

באתר האינטרנט: www.adamkehati.co.il

להתראות, אדם קהתי - פסיכולוג

השכלה אקדמאית והכשרה

התמחות בפסיכולוגיה קלינית במרפאת מבוגרים – המרכז לבריאות הנפש "גהה".

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית – רפואית – אוניברסיטת "ELTE", הונגריה.

תואר שני בחינוך מיוחד – אוניברסיטת בר-אילן.

קורס בטיפול קוגניטיבי התנהגותי בגישת ACT – מרכז "גוף-נפש".

סמינר טראומה מורכבת ודיסוציאציה – המרכז לבריאות הנפש "גהה".

סמינרי העמקה בתאוריות פסיכואנליטיות קלאסיות וגישה אינטרסובייקטיבית – אראלה קופיץ.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד