תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י בדוי ב - 09/05/2020 08:23:00

שלום למומחים. רציתי להתייעץ לגבי הטיפול הנכון עבורי אני אספר בקצרה-שוהה בחו"ל למעלה מ4 שנים רצוף בשנה וחצי אחרונות עברתי מסע מייגע ומתיש מאוד בחיי ולפי מה שקראתי באינטרנט ההבחנה שלי שאני סובל מטראומה של ניתוק ריגשי(דה פרסונליזציה) שקרתה לי כתוצאה מעישון יתר של גראס בבת אחת שגרם לי להכנס להרבה מאוד חרדות מחשבות לא טובות ולפעמים בלתי נשלטות במחשבות שלי טופלתי בנוגדי דכאון מסוג ZOLOFT למשך כמה חודשים והפסקתי וכרגע אני מרגיש עדיין שההרגשות האלה לא חלפו לגמרי ואני מעוניין להתחיל טיפול פסיכולוגי מכיוון שאני נמצא בחו"ל הפסיכולוגים המקומיים מדברים אנגלית והעדיפות שלי היא כמובן מישהו שדובר שפת אם,האם תוכלו על להמליץ מה הדבר הנכון לעשות עבורי כרגע מבחינת טיפול?

תשובה: טיפול נכון לשוהה בחו"ל
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 09/05/2020 23:09:01

שלום לך.

ראשית, נשמע שאכן כדאי לפנות אל טיפול פסיכולוגי אשר יסייע לך בהתמודדות עם התחושות והקשיים אשר אני מתארת לעצמי שנלווים להן. מאחר ואתה מעוניין בטיפול בעברית, ניתן לפנות לטיפול אונליין (תוכל למצוא רשימה של מטפלים און ליין באינדקס המטפלים באתר) או להיעזר בקהילה ישראלית במדינה בה אתה נמצא, במידה ויש כזו- בקהילות רבות בחו"ל ישנם פסיכולוגים דוברי עברית. 

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

טל יהודה

טל יהודה

רעננה
ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון
עדי דוידסון

עדי דוידסון

תל אביב - יפו
ליאת טייר