תפריט נגישות

אודות

מכון קשרים מוביל בתחום הייעוץ והטיפול האישי והזוגי. מכון קשרים זכה לאחרונה בהכרה ייחודית של האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, כמכון להכשרה והדרכה של מטפלים לקראת הסמכתם, הכרה ייחודית המעידה על הרמה המקצועית הגבוהה של המכון.

​המכון הוקם ומנוהל על ידי ד"ר רונית שרון, המומחית למשברי חיים וזוגיות של תכנית הבוקר "פותחים יום" בערוץ 13. לצפייה בטיפים חשובים של רונית הכנסו ל ערוץ ה YouTube.

בנוסף, ד"ר רונית שרון מרצה באוניברסיטה העברית בירושלים וכמומחית מוערכת בתחומה, מוזמנת לעתים קרובות לכתוב במדור "יחסים" של Ynet, להופיע בתוכניות טלוויזיה ורדיו, ולהרצות בפני פורומים מקצועיים מגוונים.

מעניין אתכם לשמוע עוד פרטים? המשיכו לקרוא.

או צרו קשר עם ד"ר רונית שרון בטלפון 050-6866442 או במייל [email protected] או השאירו הודעה כאן ורונית תחזור אליכם בשמחה.

מכון קשרים מעמיד לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה וקשוב במיוחד של פסיכותרפיסטים ויועצים שיסייעו לכם במציאת הפתרון המיוחל, באווירה ידידותית ונעימה. זאת באמצעות השיטה הייחודית שפיתחה  ד"ר שרון, שיטת FIT - "שיטה אינטגרטיבית ממוקדת", המוגדרת בזמן של 16 עד 24 מפגשים.

השיטה מבוססת על שילוב בין גישות פסיכולוגיות מובילות. היא ייחודית בכך שהיא איננה מתמקדת בגישה אחת, כפי שמאמצים מרבית היועצים והמטפלים, אלא משלבת בין היתרונות של הגישות המובילות, ומאחדת אותם למקשה אחת, אפקטיבית במיוחד. שיטה זאת מיושמת במכון קשרים שנים רבות ומוכחת כמתאימה במיוחד ליחידים ולזוגות, החווים קושי ומשבר והמחפשים פתרונות לחיים רגועים ומאושרים. 

מטרת המכון היא להחזיר לכם את האושר בחיים האישיים והזוגיים וזאת מתוך אמונה עמוקה בכוחות וביכולת של כל אחת ואחד מכם, לצמוח ולהתפתח מתוך הקושי ולחיות חיים רגועים ומאושרים יותר. צוות המכון ייעץ וידריך אתכם בפתרון של אתגרים וקשיים, תוך שימוש בשיטת FIT, המותאמת אישית אליכם והמסייעת ברכישת כלים ייחודיים להתמודדות עם האתגרים והקשיים. בנוסף, המכון מקיים הרצאות והכשרה מקצועית לפסיכותרפיסטים ויועצים.  

​​למכון קשרים שלשה סניפים לשירותכם: בתל אביב, בירושלים וברחובות. בימים אלו, ככל שמתאים, ניתן להפגש גם ב zoom.

מעניין אתכם לשמוע עוד פרטים? צרו קשר עם ד"ר רונית שרון בטלפון 050-6866442 או במייל [email protected] או השאירו הודעה כאן ורונית תחזור אליכם בשמחה.

חברות באגודות וארגונים

מכון קשרים זכה לאחרונה בהכרה ייחודית של האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, כמכון להכשרה והדרכה של מטפלים לקראת הסמכתם, הכרה ייחודית המעידה על הרמה המקצועית הגבוהה של המכון.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד