תפריט נגישות

אודות

פסיכולוג קליני מומחה. עובד עם מתבגרים, מבוגרים, זוגות ומשפחות, אנשי עסקים ומנהלים, ויועץ לעסקים משפחתיים בקליניקה פרטית בקרית-אונו ואונליין.

טיפול פסיכולוגי – פרטני, זוגי, משפחתי

הסוגיות עמן מגיעים מטופלי מגוונות. יש שבאים עם בעיות ואתגרים במרחבי קיום - זוגיות, משפחה, לימודים, עבודה. יש שמתמודדים עם משימות וקשיים שאופייניים לגיל - התבגרות, בגרות מוקדמת, ארבעים, הגיל השלישי. אחרים עוסקים במורכבות וסיבוכים בתחומי חיים מרכזיים - מיניות, תוקפנות, גבריות, נשיות, ערך עצמי. יש שמגיעים עם טראומה לאחר פגיעה, משבר בעקבות מחלה, אבדן או פרידה, מצוקה נפשית שמתבטאת בחרדה, דכאון, התנהגות חזרתית או תסמינים גופניים. לעיתים מדובר בסוגיות עמומות יותר כמו תחושת מחנק לא מוסברת, בלבול והצפה, קושי להיות לבד, הרגשה שכביכול הכל בסדר אבל משהו בפנים מרגיש אחרת, מבוי סתום והעדר אפשרויות, הרגשה שאני חי חיים שאינם שלי.

אני מאמין בכח המרפא של האינטראקציה בין תחום הידע הפסיכולוגי, לבין המפגש הקרוב והאינטימי בין שני אנשים שחווים חוויה משותפת ומתבוננים יחד במה שהתרחש בתוך החדר ומחוצה לו. מאחר שאני סבור שמודעות והבנה חשובות, אך אינן מספיקות, אני מכוון לסייע למטופלי לחוות רווחה נפשית, לנוע לעבר הגשמה עצמית ומעורבות בחיים שהם מרגישים שראוי שיחיו אותם, או לשפר את תפקודם היומיומי והעתידי ביחסים עם בני משפחתם, קולגות וחברים ובתחומי עשיה.

האוריינטציות הטיפוליות המרכזיות שלי הן פסיכודינמית ואקזיסטנציאליסטית. מאחר שכל אדם הוא ייחודי וגישות טיפוליות שונות מתאימות לאנשים והתמודדויות שונות אני משתמש ומשלב גם טכניקות משיטות טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) ובכללן טיפול באמצעות קבלה ומחויבות (ACT), מיינדפולנס, אימגו, טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT) ו- EMDR.

ייעוץ לעסקים משפחתיים

הסוגיות עמן מגיעים לקוחותי מגוונות. יש שמגיעים עם שאלות ואתגרים בנוגע להעברה והמשכיות בין-דורית של העסק. יש שמביאים מחלוקות וסכסוכים בין בני-משפחה שגורמים למצוקה וקשיים הן בעסק והן במשפחה. חלקם באים עם תחושה של העדר מימוש עצמי ותקיעות קריירה. כולם מביאים עימם את נוכחותם ופועלם בשלושה מרחבים - המשפחה, העסק והיחיד.

אני מאמין שעסק יכול להיות ברכה, שפע והזדמנות לצמיחה עבור המשפחה ויחידיה.

המקצוע העיקרי בו אני משתמש כדי לסייע ללקוחותי הוא ייעוץ לעסקים משפחתיים (Family Business Consulting). במהלך עבודתי עם משפחות אני משלב גם תחומי ידע ונסיון אחרים שצברתי לאורך השנים - פסיכולוגיה, טיפול זוגי ומשפחתי, מנהל עסקים, משפטים, עבודה וניהול של חברות משפחתיות.

השכלה אקדמאית והכשרה

במהלך השנים למדתי תארים שניים בפסיכולוגיה קלינית ומנהל עסקים, ותארים ראשונים בפסיכולוגיה ומשפטים. כמו כן, עברתי הכשרות במגוון שיטות אבחון וטיפול.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית MA מאוניברסיטת תל אביב

תואר שני במנהל עסקים EMBA מאוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו

תואר ראשון בפסיכולוגיה BA מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו

תואר ראשון במשפטים LLB מאוניברסיטת תל אביב

הכשרה בטיפול זוגי ומשפחתי ממכון שינוי בהרצליה

הכשרה בטיפול זוגי ממוקד רגש (EFT for couples) מ- ICEEFT במרכז הבינתחומי בהרצליה

הכשרה בטיפול EMDR מהמכון הישראלי ל- EMDR במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

הכשרה במיינדפולנס ממרכזי משאבים ועמך במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

הכשרה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT ממרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה

אורי לבוא ורדינון פסיכולוג קליני

ניסיון מקצועי

במשך השנים טיפלתי במגוון רחב של אוכלוסיות ותחומי נפש באופן פרטני, זוגי, משפחתי וקבוצתי.

מרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח תקווה

מרכז קהילתי לבריאות הנפש בתל אביב-יפו

מרפאה קהילתית לבריאות הנפש בקרית גת

מחלקה פסיכיאטרית במרכז לבריאות הנפש גהה בפתח תקוה

מרכז לטיפול יום במחלקה לבריאות הנפש במרכז הרפואי ברזילי באשקלון

מכון ע.מ.י ברשפון

קליניקה פרטית בקרית אונו

לאורך השנים יעצתי וליוויתי משפחות בעלות עסקים משפחתיים ובני משפחה שפעילים במסגרתם במכון ע.מ.י ברשפון ובקליניקה בקרית אונו. בעבודה זו אני מסתייע גם בניסיוני העסקי שכולל עבודה וניהול של חברות משפחתיות וחברות בדירקטוריונים של חברות פרטיות וציבוריות.

חברות באגודות וארגונים

   

לשכת עורכי הדין בישראל - עורך דין (מ.ר. 20488)

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד