תפריט נגישות

אודות

בעלת תואר שני MSc (מוסמכת) בטיפול נפשי בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT).

מדריכה מוסמכת בכירה בסכמה תרפיה

בעלת ניסיון טיפולי עם מבוגרים ומתבגרים. עובדת בגישה הקוגניטיבית-התנהגותית , וכן בגישה אינטגרטיבית, ממוקדת סכמה, פסיכותרפיה רוחנית, קארמה-תרפיה,

דמיון מודרך ו- NLP -Neuro Linguistic Programming.

בתהליך הסמכה להדרכה בגישה החדשנית AEDP.

הגישה הטיפולית שלי מתמקדת בחוויית החיים של המטופל.בתהליך משותף לחקור, לחוות ולהבין את מקור הבעיה. לפתח את התחושות, הרגשות והתובנות של האדם לגבי עולמו עד להגעת הגרעין הרגשי אשר גורם למצוקה, לתת משמעויות להחלטות, שימוש בחוויות השינוי והגברת הביטחון בכדי לייצר עוד תהליכי שינוי עמוקים ולבסס את השינויים שכבר נוצרו, להרחיב אפשרויות, זוויות ראייה, בחירות ,קביעת יעדים ואחריות על החיים.

הגישה מחוברת לתפיסת עולם שלי, אשר רואה רסיסים של אור בכל, ומתמקדת במימוש, בפתרון בעיות ובאושר הפרטי . מתמקדת במה שכן עובד, מה עבד בעבר ומה צריך לקרות כדי ששוב יעבוד באופן הרצוי. תמיד אפשר למצוא דברים שעובדים, לחזק אותם בדרך אל האושר שאיננו פשוט כל כך ולידע שאינו מהווה נוסחת קסם מושלמת לאושר.

התהליך נעשה במשותף  על ידי וויסות הדדי של רגשות וחוויות שעולות בחדר באמצעות במערכת היחסים בין המטפל למטופל. באמצעות עבודה חווייתית וסל כלים עשיר וחדשני ,פירוק וחקירת הנושאים שהאדם תקוע בהם וחש מצוקה לגביהם בכל תחום בחייו. בתהליך נוצרים דרכי חוויה וחשיבה חדשות ושונות, עיבוד חוויות רגשית והתנהגויות הנובעות במידה רבה מאינטרפרטציות משתנות, המשמעויות והקישורים החדשים שנוצרו בתהליך של הטיפול יוצרים גרעין השפעה רחב ומשמעותי עבור האדם.

קיים מסלול של טיפול מוזל לנשים וגברים נפגעי ונפגעות תקיפה מינית.

יש לי ניסיון רחב וארוך טווח בעבודה און-ליין עם מטופלים בחו"ל, אנשי היי- טק , אמנים ואחרים ברילוקישון וגם  בארץ עם לקוחות המעדיפים לקבל מענה דרך המדיה האינטרנטית.

מאמינה גדולה שהקשר הטיפולי יכול להיווצר  ולהתקיים בהרבה מאוד דרכים, וכמובן שיש  גם  הרבה יתרונות למפגשים ממקום שמרגישים מראש בטוחים.

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני מוסמך (.Msc) בפסיכותרפיה קוגניטיבית-התנהגותית.

סיום תואר בהצטיינות יתירה. תואר ראשון בחינוך ואמנות.

מדריכה מוסמכת לסכמה תרפיה.

בתהליך הסמכה להדרכה ב- AEDP

טיפול ממוקד רגש - EFT ׁ(פרטני-זוגי)

NLP , דמיון מודרך ו-mindfulness, פסיכותרפיה רוחנית ורטרותרפיה

השתלמויות מקצועיות: טיפול נרטיבי, קלפים טיפוליים, כתיבה מרפא, פסיכותרפיה פסיכואנליטית, פסיכולוגיה חיובית.

טיפול ממוקד לקהילה להט"בית

ניסיון מקצועי

את שנות התמחותי עשיתי במרפאות חוץ בבי"ח אברבנאל, התמחיתי ביחידת חרדה ודיכאון ובמכון "פסגות" בת"א.

טיפלתי במקצועיות ובהצלחה בעשרות מטופלים עם בהפרעות חרדה, (חברתית, ספציפית, OCD, חרדה כללית, אגורפוביה) דאגנות יתר, התקפי פאניקה, הפרעות מצבי רוח (דכאון, הפרעה בי פולרית), פוביות ספציפיות, מחלות כרוניות , אובדן וצמיחה ממשברים, ליווי תהליכי העצמה ומיצוי פוטנציאל.

אני בעלת ניסיון רב בחיבור העולם הטיפולי והרוחני, באופן זה מסייעת לאנשים לגלות את הפוטנציאל הגלום ויעוד הנשמה. למצוא את נתיב ההתפתחות האישי, לצמוח מתוך משברים, לטפל בפחדים ומשברי חיים .

מאמרים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד