תפריט נגישות

אודות

מטפלת פרטנית,זוגית ומשפחתית. ילידת חיפה. נשואה+3.

במהלך השנים התרחבה תפיסתי הטיפולית מפסיכולוגיה פרטנית שבה ההתמקדות היא בעיקר במטופל האינדיוידואלי לראייה מערכתית שכוללת גם את הזוג והמשפחה. כל אדם הינו חלק מסביבתו הקרובה ויחסי הגומלין בינו לבין האנשים הקרובים לו משפיעים מאד על רווחתו ואושרו האישי. אני מטפלת כיום הן ברמה הפרטנית והן ברמה המערכתית -זוגית ומשפחתית.

מגשרת מוסמכת בענייני גרושין.

השכלה אקדמאית והכשרה

B.A בפסיכולוגיה ואנגלית באוניברסיטת חיפה.

M.A בפסיכולוגיה שיקומית קלינית באוניברסיטת בר אילן

מומחית בתחום הפסיכולוגיה השיקומית (מ.ר. 5833).
מדריכה בפסיכולוגיה שיקומית.

בוגרת התוכנית האינטגרטיבית להסמכה בפסיכותרפיה משפחתית וזוגית במכון שינוי בהרצליה (על-פי הדרישות של האגודה לטיפול משפחתי).

בוגרת קורס גישור בענייני גירושין במכון גבים בהרצליה.

ניסיון מקצועי

עבדתי במהלך השנים במערכות מגוונות: במכון האונקולוגי למבוגרים בבי"ח רמב"ם, במכון לשיקום נפגעי ראש בחיפה, במרפאה לבריאות הנפש בחדרה, במכון עמית לטיפול פסיכולוגי ובקליניקה פרטית.

יש לי ידע נרחב בנוירופסיכולוגיה הן בתחום האיבחוני והן הטיפולי. מתמצאת היטב בהשלכות הרגשיות וההתנהגותיות של פגיעות קוגניטיביות כמו ליקויי למידה, קשיי קשב וריכוז ועוד על כלל מערכות החיים .

עובדת כיום כפסיכולוגית שיקומית מומחית-מדריכה, במכון הגסטרואנטרולוגי בבי"ח רמב"ם. . בעבודתי במכון הגסטרו אני עוזרת למטופלים בהתמודדות עם מחלות מעיים כרוניות כמו קרוהן בשלבי החיים השונים, וכן בהתמודדות עם מחלות המשלבות בעיות בתיפקודי המעיים עם הבטים רגשיים. שונים.

בנוסף, אחראית על הסקציה של הפסיכולוגיה השיקומית ברמב"ם. במסגרת זאת  עוסקת בפיתוח והשתלבות פסיכולוגים שיקומיים במרכז רפואי רמב"ם ביחידות השונות- משלב היותם פרקטיקנטים ועד מתמחים, מומחים, ובתהליך הסמכה להדרכה  .

עוסקת בטיפול פרטני בקליניקה במגוון קשיים שמלווים את האדם במהלך חייו כולל משברים סביב: גיל, מעברים בחיים, פגיעה גופנית או נפשית וכו'.

מתמחה בטיפול זוגי: בזמן משבר, סביב שלבי התפתחות בזוגיות כמו: השנים הראשונות ליצירת הקשר, הולדת ילד ראשון ועוד. עוזרת לשיפור התקשורת הזוגית בשיטות האימאגו, ה-eft ועוד.
מטפלת בזוגות שמחליטים על פרידה ועוזרת להם לעשות זאת בדרך שתאפשר עיבוד משותף של מה שהיה בזוגיות ומה שלא התאפשר, עבור אחד או שני הצדדים.

מטפלת במשפחות עם ילדים מגיל 6 ומעלה, שחווים קשיים שונים בתוך המשפחה. הטיפול ניתן לחוד לילד ולהורים או במסגרת של טיפול משותף הורים וילד (לעתים בשילוב כל האחים במשפחה).

מגשרת בענייני גירושין. מטרת הגישור להגיע באוירה מכבדת להסכם הגירושין תוך דיון בתחומים השונים של המזונות, המשמורת, הסדרי הראייה וחלוקת הרכוש המשותף.

אשמח לתת יעוץ ראשוני בטופס פניה.

חברות באגודות וארגונים

פסיכולוגית שיקומית מומחית ומדריכה, משרד הבריאות

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד