תפריט נגישות

אודות

מכון שינוי נוסד ב-1985 ביוזמתה של דר' נגה (רובינשטיין) נברו ושותפותיה לשעבר, דר' חביבה אייל ודר' שרה איוניר.

במהלך 28 שנות פעילותו, חזון המכון היה להוביל למצוינות מקצועית ולהקים דורות של מטפלים מהשורה הראשונה שיפתחו לא רק כלים טיפוליים מעולים אלא גם "נשמה של מטפל משפחתי וזוגי". אכן, המכון רכש מוניטין בארץ ובעולם בתחומי הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה המערכתית והטיפול המערכתי ה"ממוקד שינוי"™ שפותח במכון.

מכון שינוי גאה על למעלה כ-750 בוגרי תכנית הסמכה ואלפי משתלמים בתכניות אחרות. רבים מבוגרינו תפסו ותופסים עמדות מפתח בניהול תחנות ומכונים לטיפול משפחתי וזוגי, בהוראה באוניברסיטאות, בהצגה בכנסים בארץ ובחו"ל ומעורבות באגודה לטיפול משפחתי. בכך, הגשמנו חזון.

מכון שינוי פועל על פי הגישה המערכתית לגווניה המייצגת את "החשיבה" של המאה ה-21, בטיפול פסיכולוגי, באימון אישי ומשפחתי ובייעוץ ארגוני. במכון פותחה גישת ה"טיפול הממוקד שינוי"™ אשר נשענת על שיטות חדשניות, עם בסיס רחב של חשיבה אסטרטגית-מערכתית, הומניסטית והוליסטית. גישה זו מתאימה במיוחד למציאות של שינויים מהירים הדורשת מומחיות ביצירת שינויים בטווח קצר עם הישגים לטווח ארוך. המכון רותם את הידע המצטבר אצלו למטרות רב-תחומיות כגון: ייעוץ ארגוני, אימון, ניהול, עו"ד, רפואה ומשפט, היי-טק, צבא ועוד. וזוכה להדים מצוינים.

במכון פועל צוות רב-מקצועי בעלי ידע ומוניטין בארץ ובקהילה הבינלאומית העובד בשיתוף. התמחויות הצוות כוללות טיפול משפחתי, זוגי ופרטני, פסיכולוגיה קלינית, חינוכית ומשפטית, עבודה סוציאלית, גישור, ייעוץ ארגוני, ייעוץ למנהלים, אימון אישי, עסקי ומשפחתי ופתרון בעיות אסטרטגי. לצדם פועלים צוות מנהלתי אדיב ויעיל, צוות יועצים מקצועיים חיצוני, סגל מומחים בינלאומי המתארח במכון במהלך השנה.

במכון שינוי אנו יוצרים הבדל- בעזרת הסינרגיה הנפלאה של ההון האנושי במכון, במחויבותינו הבלתי מתפשרת למצוינות וליושרה מקצועית, באהבת האדם, הערכה עמוקה ליכולותיו ומשאביו, בסביבה ירוקה, ידידותית ודיסקרטית.

הזכויות לשם "פסיכותרפיה ממוקדת שינוי" שמורות לדר' נגה (רובינשטיין) נברו ולמכון שינוי.

יחידות המכון:

מרכז ייעוץ וטיפול – ייעוץ וטיפול במשפחה, בזוג ובפרט במגוון רחב של בעיות. ייעוץ, גישור וטיפול בפרידה ובגירושין; אבחון פסיכולוגי ומתן חוות דעת משפטיות; גישור ואימון אישי (coaching) – לזוגות, ליחידים ולמשפחות במגוון רחב של קשיים; ט.ק.י. – תוכנית מיוחדת מובנית לטיפול קצר-מועד בילדים ובנוער.

מרכז הכשרה ללימודים על-אקדמיים לאנשי מקצוע בתחום הטיפול והייעוץ הפסיכולוגי והארגוני (גם המורים וגם התלמידים אחרי תואר שני).
פעילויות העשרה לקהל הרחב– סדנאות ומפגשים להעשרת הזוגיות, ההורות וחיי המשפחה.
שירותי ייעוץ פסיכולוגיים לארגונים ולעסקים משפחתיים.

נשמח לראותכם לומדים ומתפתחים איתנו במכון.

טיפול מוזל במחיר של בין 200 ל 250 ש"ח לשעה עגולה

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד