תפריט נגישות

אודות

אני עו"ס קלינית-פסיכותרפיסטית מוסמכת, בעלת נסיון רב ומגוון של למעלה מ 20 שנה בטיפול במבוגרים ובמתבגרים בשירות הציבורי ובקליניקה הפרטית.

עוסקת בטיפול פרטני, טיפול זוגי, הדרכת הורים ובהדרכת מטפלים בקליניקה הפרטית,מדריכה את צוות הפסיכותרפיסטים ומטפלת ובמרפאה לבריאות הנפש של קופת חולים לאומית בנתניה.

מלמדת בתוכנית מפת דרכים ללימודי פסיכותרפיה בשלוחת גבעת חיים של מרכז וויניקוט בישראל.

אני מטפלת במגוון רחב של בעיות וקשיים לאורך מעגל החיים- קשרים זוגיים,זהות מינית, חיפוש דרך אקדמית ומקצועית, קשרים בין הורים וילדים, אובדן ואבל. אני מלווה מטופלים המתמודדים עם חרדה ודיכאון, הפרעות אכילה, פגיעות מיניות וקשיים נפשיים אקוטיים או מתמשכים.

אני מאמינה כי הטיפול הינו הזדמנות מיוחדת במינה עבור המטופל המוזמן להתבונן על עצמו ועל קשריו עם סביבתו באמצעות הקשר הטיפולי. מטרת הטיפול לתפיסתי היא לאפשר למטופל לפתח יכולת בחירה וחופש בחייו, כדי לעשות את השינויים הרצויים לו.  

הקליניקה שלי הינה דיסקרטית ונעימה, ממוקמת בשכונה שקטה בצפון תל אביב, נוחה לגישת כלי רכב, לחניה ולתחבורה ציבורית מרחבי גוש דן.  

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית- אוניברסיטת בר אילן(בהצטיינות)

קורס מדריכים- ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב. 

מנחת קבוצות מוסמכת- ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב

בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה של הלפב"א (המרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית)

בוגרת התוכנית ללימודי תעודה מתקדמים בפסיכותרפיה במרכז ויניקוט בישראל

משתלמת בתוכניות הבוגרים של מרכז ויניקוט בישראל

ניסיון מקצועי

בתחילת דרכי המקצועית עבדתי בשרות המבחן לנוער שם עסקתי באבחון וטיפול בנוער עובר חוק. פגשתי וטיפלתי בבני נוער בצמתים קריטיים בחייהם כאשר העבירות שביצעו מהוות פעמים רבות קריאה לעזרה בתוך עולם מבולבל ומורכב במפגש בין גיל ההתבגרות לבין קשיים סביבתיים ניכרים. 

במקביל לעבודה זו הנחיתי קבוצות טיפוליות לנשים החוות אלימות, במרכז לטיפול ומניעת אלימות של מחלקת הרווחה בבת ים

בהמשך עברתי לעבוד במערך בריאות הנפש הציבורי. תחילה כעובדת סוציאלית במחלקה לאשפוז יום בבית החולים הפסיכיאטרי נס ציונה - שם עסקתי בשיקום, ובפסיכותרפיה פרטנית וקבוצתית למתמודדים עם מחלות נפשיות. בהמשך עבדתי במרפאה לבריאות הנפש ברחובות עם מטופלים הסובלים ממגוון בעיות נפשיות וקשיים לאורך מעגל החיים.

בשנת 2005, במקביל לעבודתי בשרות הציבורי- פתחתי קליניקה פרטית בתל אביב בה אני עוסקת עד היום בטיפול פרטני, זוגי, הדרכת הורים והדרכת מטפלים.

בנוסף,הנחיתי קבוצות פרקטיקום קליני בתוכנית למדעי ההתנהגות של המרכז אקדמי פרס.

כיום, בנוסף לעבודה בקליניקה, אני מדריכה את צוות הפסיכותרפיסטים במרפאה לבריאות הנפש של קופת חולים לאומית בנתניה, במקביל לטיפול. כמו כן אני נמנית על צוות המורים  והמדריכים של מרכז ויניקוט, ומנחה סמינר קליני בתוכנית מפת דרכים ללימודי פסיכותרפיה בשלוחה של מרכז ויניקוט בגבעת חיים.

הדרכה מקצועית

כיום מדריכה מטפלים מכל מקצועות הטיפול בקליניקה, ובמרפאה לבריאות הנפש של קופת חולים לאומית בנתניה. מנחה סמינר קליני בתוכנית מפת דרכים ללימודי פסיכותרפיה בשלוחת גבעת חיים של מרכז ויניקוט בישראל 

לאורך שנות עבודתי בשרות הציבורי עסקתי בהדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית ולטיפול באומנות.

כמו כן התנדבתי במשך שנתיים בבית נוער קדימה בכפר שלם בהדרכה של מדריכים ומנהלת בית הנוער. בנוסף,משך מספר שנים הנחיתי  פרקטיקום קליני על חונכות טיפולית בחוג למדעי ההתנהגות של מרכז אקדמי פרס.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד