תפריט נגישות
חיפוש

אודות

אני עו"ס קלינית-פסיכותרפיסטית מוסמכת, בעלת נסיון רב ומגוון של למעלה מ 20 שנה בטיפול במבוגרים ובמתבגרים בשירות הציבורי ובקליניקה הפרטית.

עוסקת בטיפול פרטני, טיפול זוגי, הדרכת הורים והדרכת מטפלים. מטפלת במגוון רחב של בעיות וקשיים לאורך מעגל החיים- קשרים זוגיים,זהות מינית, חיפוש דרך אקדמית ומקצועית, קשרים בין הורים וילדים, אובדן ואבל. אני מלווה מטופלים המתמודדים עם חרדה ודיכאון, הפרעות אכילה, פגיעות מיניות וקשיים נפשיים אקוטיים או מתמשכים.

אני מאמינה כי הטיפול הינו הזדמנות מיוחדת במינה עבור המטופל המוזמן להתבונן על עצמו ועל קשריו עם סביבתו באמצעות הקשר הטיפולי. מטרת הטיפול לתפיסתי היא לאפשר למטופל לפתח יכולת בחירה וחופש בחייו, כדי לעשות את השינויים הרצויים לו.  

הקליניקה שלי הינה דיסקרטית ונעימה, ממוקמת בשכונה שקטה בצפון תל אביב, נוחה לגישת כלי רכב, לחניה ולתחבורה ציבורית מרחבי גוש דן.  

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית- אוניברסיטת בר אילן(בהצטיינות)

קורס מדריכים- ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב. 

מנחת קבוצות מוסמכת- ביה"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב

בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה של הלפב"א (המרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית)

בוגרת התוכנית ללימודי תעודה מתקדמים בפסיכותרפיה במרכז ויניקוט בישראל

משתלמת בתוכניות הבוגרים של מרכז ויניקוט בישראל

ניסיון מקצועי

בתחילת דרכי המקצועית עבדתי משך כ- 6 שנים בשרות המבחן לנוער שם עסקתי באבחון וטיפול בנוער עובר חוק. פגשתי וטיפלתי בבני נוער בצמתים קריטיים בחייהם כאשר העבירות שביצעו מהוות פעמים רבות קריאה לעזרה בתוך עולם מבולבל ומורכב במפגש בין גיל ההתבגרות לבין קשיים סביבתיים ניכרים. 

במקביל לעבודה זו הנחיתי קבוצות טיפוליות לנשים החוות אלימות , במרכז לטיפול ומניעת אלימות של מחלקת הרווחה בבת ים

ב7 השנים הבאות עברתי לעבוד במערך בריאות הנפש הציבורי. תחילה כעובדת סוציאלית במחלקה לאשפוז יום בבית החולים הפסיכיאטרי נס ציונה - שם עסקתי בשיקום, ובפסיכותרפיה פרטנית וקבוצתית למתמודדים עם מחלות נפשיות. בהמשך עבדתי במרפאה לבריאות הנפש ברחובות עם מטופלים הסובלים ממגוון בעיות נפשיות וקשיים לאורך מעגל החיים.

בשנת 2005, במקביל לעבודתי בשרות הציבורי- פתחתי קליניקה פרטית בתל אביב בה אני עוסקת עד היום בטיפול פרטני, זוגי, הדרכת הורים והדרכת מטפלים.כיום עובדת רק בקליניקה. 

הדרכה מקצועית

לאורך שנות עבודתי בשרות הציבורי עסקתי בהדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית ולטיפול באומנות.

כיום מדריכה מטפלים מכל מקצועות הטיפול בקליניקה.

במקביל לעבודתי בבריאות הנפש התנדבתי במשך שנתיים בבית נוער קדימה בכפר שלם בהדרכה של מדריכים ומנהלת בית הנוער. 

כמו כן הדרכתי קבוצות סטודנטים למדעי החברה במכללת פרס על עבודתם בחונכות טיפולית. (כחלק מדרישות התואר).

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד