תפריט נגישות

אודות

שמי שרון קסלר, פסיכולוגית קלינית מומחית ובעלת ניסיון טיפולי של כ 18 שנה. אני גרה ביישובי גדרות, קבוצת מושבים באזור גדרה, נשואה ואמא ל-3 ילדים מקסימים.

אני בעלת קליניקה פרטית בקמפוס יובלים, פארק המדע נס- ציונה, בה אני מטפלת באוכלוסיית המתבגרים, מבוגרים וקשישים וכן מטפלת בזוגות שנקלעו למשבר עקב נסיבות שונות של החיים. אני מדריכה ומטפלת פרטנית וקבוצתית, במרפאה לבראיות הנפש ביפו. בוגרת המסלול ללימודי המשך בפסיכותרפיה, שעיקרו גישות פורצות דרך ו"עצמאיות" בתחום. לצד עבודתי ולימודיי אני משקיעה לא מעט מחשבה ומרחב בתחומיי חיי האחרים, בראש ובראשונה במשפחתי וילדיי היקרים, בלימודי אומנות וציור, ובתרגולי יוגה ומדיטציה על פני שנים וכן במעורבות חברתית עשירה בקהילה בה אני גרה. אני מאמינה כי הטיפול הנו קודם כל מפגש אנושי בין שניים או יותר, ולתוכו אני מביאה את כול כולי, על מגוון חלקיי ומאפייני, מכלול זה מעשיר את יכולתי להיות, להכיל, להרגיש ולעזור למטופליי במסע לחולל שינוי משמעותי בחייהם.

אני מטפלת במגוון הפרעות ומצוקות, בין הייתר בהפרעות חרדה, פוסט טראומה וOCD (הפרעה אובססיבית- קומפולסיבית), דיכאון ושינויי מצב רוח, משברי חיים המזמנים התמודדות למול שינויים, פרידות ואובדנים, הפרעות אכילה והתמודדות עם תהליכי יציאה מהארון על שלל סוגיה של הקהילה הלהט"בית וכן, טיפול זוגי. 

אני עובדת בשיטה דינאמית בגישה התייחסותית, ומשלבת עבודה ממוקדת של CBT בעיקר עם הפרעות חרדה ודכאון וכן בהפרעות אכילה. בנוסף אני משלבת אלמנטים של (EFT (Emotional Focused Therapy, עבודה תרפויטית המתמקדת בעוררות רגשית וחיבוריה בכאן והעכשיו של השעה הטיפולית. מנסיוני, גם בעבודה הממוקדת ישנו תמיד חלק דינאמי, מעמיק ומתמשך יותר, כך שהתובנה והתהליך הדינאמיים מפרים את העבודה ההתנהגותית הממוקדת ומאפשרים תוצאות ארוכות טווח שנשארות.

אני מטפלת במנעד רחב של גילאים, ממתבגרים, בוגרים ועד קשישים. בעבר טפלתי כמה שנים בעמותת "עמך" עמותה המספקת מענה לניצולי שואה, דור שני ושלישי ובנפגעי משרד הביטחון. בשנותיי בעמותה, טיפלתי בעיקר בקשישים ניצולים, כך שצברתי נסיון רב בעבודה מרגשת עם עולם הזקנה, על שלל גווניו, וכן בליווי הכרחי ומשמעותי של אדם אל מותו. בימי התמחותי ברמת- חן וכן בעמותת "עמך" טיפלתי גם בקבוצות של קשישים ובוגרים סביב מגוון של מצוקות ותחומים.

בנוסף, הנני בעלת ניסיון עשיר בתחום עולם משאבי האנוש בחברות. בעברי הייתי חלק מצוות המאבחנים של מכון "אדם- מילוא"ובהמשך עבדתי ביחידת משאבי אנוש בחברת היי- טק מצליחה, בתחומי גיוס ואבחון מועמדים באופן יחידני ודרך קבוצות וסדנאות.

השכלה אקדמאית והכשרה

מדריכה מתמחים וסטונטים לפסיכולוגיה קלינית, במרפאה לבריאות הנפש ביפו, מטפלת פרטנית וקבוצתית במחלקת אשפוז יום ובמרפאה למבוגרים.

בוגרת המסלול ללימודי המשך בפסיכותרפיה,  "פורצי דרכים" הזרם העצמאי, אוניברסיטת תל- אביב, המחלקה ללימודי רפואה.

מרצה בנושאי אובדנות, מניעה וטיפול בקרב בני נוער ומבורים, מטעם המרכז לחקר אובדנות על שם ליאור צפתי, בשילוב המרכז האקדנאי רופין ועמותת "בשביל החיים". 

פסיכולוגית קלינית מומחית, M.A באוניברסיטת בר- אילן מחקר בנושא פוסט -טראומה במתבגרים שנולדו עם מום ספציפי בליבם וחוו התפתחות PTSD מאוחר בעקבות טריגרים של מאורעות חיים מאוחרים יותר. זאת לצד חקר התפתחות הפרעות דכאון וחרדה בהם ובהוריהם.

התמחות במרכז לבריאות הנפש ברמת- חן, טיפול מרפאתי במבוגרים וכן טיפולים במחלקת אשפוז יום, פרטניים וקבוצתיים.

הכשרות נוספות בתחומי CBT, EFT.

שרון קסלר-פסיכולוגית קלינית

ניסיון מקצועי

"עמך", עמותה המטפלת בניצולי שואה, דור שני ושלישי וכן בנפגעי משרד הביטחון (פרטני וקבוצות).

בעלת קליניקה פרטית בקמפוס יובלים, פארק המדע נס- ציונה. מטפלת ביחידים, מתבגרים עד קשישים ובזוגות.

מדריכה מתמחים וסטונטים לפסיכולוגיה קלינית, במרפאה לבריאות הנפש ביפו, מטפלת פרטנית וקבוצתית במחלקת אשפוז יום ובמרפאה למבוגרים.

בוגרת המסלול ללימודי המשך בפסיכותרפיה,  "פורצי דרכים" הזרם העצמאי, אוניברסיטת לת- אביב, המחלקה ללימודי רפואה.

מרצה בנושאי אובדנות, מניעה וטיפול בקרב בני נוער ומבורים, מטעם המרכז לחקר אובדנות על שם ליאור צפתי, בשילוב המרכז האקדנאי רופין ועמותת "בשביל החיים"

המרכז לבריאות הנפש ברמת- חן על שם בריל, במרפאות מבוגרים ובאשפוז יום מבוגרים (פרטני וקבוצות).

מאבחנת ומראיינת במכון התעסוקתי "אדם- מילוא".

צוות משאבי אנוש, תחומי גיוס וסדנאות שונות למנהלים, באפלייד- מטיריאלס.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד