תפריט נגישות

אודות

אני עו"ס קלינית פסיכותרפיסטית-מדריכה. מטפלת זוגית מוסמכת ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ,עוסקת למעלה מ20 שנה בטיפול ובהדרכה ובעלת ניסיון עשיר בתחומים משיקים המרחיבים את אופני ההסתכלות שלי ואת ההבנה האינטגרטיבית של צרכי המטופלים והמודרכים בקליניקה.

בקליניקה שלי הממוקמת בביתי, בשכונה נעימה ושקטה בצפון ת"א, אני מטפלת בגישה דינמית אנאליטית תוך התייחסות לאירועי העבר והשפעתם על ההתנהלות הנפשית בהווה. לב העשייה הטיפולית היא החוויה המשותפת של המטופל ושלי בחדר- ובמפגש נולדת האפשרות לתנועה, לחיות, להתפתחות ולתיקון. אני מיישמת גישה זו במגוון טיפולים- טיפול פרטני, טיפול זוגי, הדרכת הורים וכן בהדרכת סטודנטים ומטפלים.

תחומי הטיפול בהם אני עוסקת: מצבי משבר עקב אירועי חיים, דיכאון, חרדה,מצבי אבל ואובדן, פסיכותרפיה לגיל השלישי, פגיעות מיניות, טיפול זוגי ,הקהילה הגאה, קשיים נפשיים נקודתיים או מתמשכים,הדרכת הורים, קשרי הורים ילדים בפרט וקשרים משפחתיים בכלל.

השכלה אקדמאית והכשרה

  • תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית-אוניברסיטת חיפה
  • ביה"ס לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית- אוניברסיטת בר –אילן
  • תכנית המתקדמים לפסיכותרפיה-פסיכולוגית העצמי והמעשה הטיפולי-בי"ס לרפואה אונ' ת"א
  • תכנית הפסיכותרפיה למתקדמים- מרכז ויניקוט
  • לימודי המשך(לימודי ביון) במרכז ויניקוט למטפלים מנוסים
  • הסמכה להדרכה בטיפול משפחתי וזוגי- תלם
  • גישות דינמיות לטיפול במבוגרים- התכנית לפסיכותרפיה , בי"ס לרפואה- אוניברסיטת ת"א
  • טיפול זוגי ומשפחתי- מכון שינוי
  • תואר שני בייעוץ חינוכי אוניברסיטת תל-אביב
  • תואר ראשון בחינוך מיוחד אוניברסיטת תל אביב

ניסיון מקצועי

כיום , בעלת קליניקה פרטית לטיפול והדרכה ,מרצה ומדריכה בתכנית לפסיכותרפיה דינמית באוניברסיטת תל אביב ומשמשת כחברה בוועדת האתיקה של התכנית. מרצה ומדריכה בתכנית "מפת דרכים" במרכז ויניקוט ומדריכה בתכנית המשולבת למטפלים באומנויות. מרצה ומדריכה בתכנית לפסיכותרפיה "תמורות" באוניברסיטת בר אילן.

התחלתי את דרכי המקצועית בחינוך המיוחד והתנסיתי בטיפול במיגוון לקויות, עבדתי כיועצת בבי"ס לילדים עם הפרעות התנהגות. ניהלתי בי"ס לחינוך מיוחד וכן את המחלקה לחינוך מיוחד בעיריית תל אביב, ושימשתי בתפקידי כראש וועדות השמה ושיבוץ בעיר. במקביל למדתי והוסמכתי כמטפלת משפחתית וזוגית, התנסיתי בתחום בשירות הפסיכיאטרי לילד ולמתבגר בבית חולים איכילוב, שם עבדתי כמטפלת משפחתית ובהדרכת הורים. התחלתי את לימודי הקליניים באוניברסיטת חיפה והתמחיתי בתחום בריאות הנפש ביחידה לאישפוז יום בבית חולים איכילוב ואח"כ במרפאת מבוגרים בבית חולים שלוותה.

חברות באגודות וארגוניםהאיגוד הישראלי לפסיכותרפיה

הדרכה מקצועית

לאורך שנות עבודתי הדרכתי אנשי מקצוע במסגרות השונות,-(מטפלים,יועצים, מדריכים ומנחים העובדים עם אוכלוסיות שונות ,מנהלים ועוד)- הן בהדרכה אישית והן בהדרכה קבוצתית. כמו כן, הדרכתי מטפלים משפחתיים וזוגיים, הדרכה קבוצתית במסגרת תכניות הסמכה ובמסגרת פרקטיקום.
כיום מדריכה מטפלים ממגוון מקצועות הטיפול אצלי בקליניקה,וכן משמשת כמדריכה אישית וקבוצתית בתכניות הסמכה לפסיכותרפיה באוניברסיטאות השונות.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד