תפריט נגישות

אודות

אני מטפלת בפסיכודרמה וגשטלט ומנחת קבוצות מוסמכת, המטפלת בבני נוער ומבוגרים, יחידים וזוגות, מנחת קבוצות דינמיות ומלווה צוותים בתהליכי שינוי.

בפסיכודרמה מצאתי השראה וטכניקה המיטיבה לשלב את מרחבי הנפש השונים, לחולל שינוי ולהשפיע על תפקוד מיטבי באופן יעיל ומשמעותי.

התהליך הטיפולי
התהליך הטיפולי מזמן להתבוננות וחקירה של דפוסי התקשרות ובניית מודל אופטימאלי של תפקוד ובניית מערכות יחסים, מציע מפגש ועיבוד של תכנים אישיים, במטרה להרחיב את ידיעת העצמי ולהעמיק את ההכרה והמודעות לגורמים המעכבים את התפתחות האדם ואלה התומכים בהתפתחותו האישית.
הטיפול מקנה כלים להשגת יכולת בחירה ושליטה בתפקוד כדי להפיק את המיטב ממסע החיים, מתוך הבנה שאין לנו שליטה ב"מה קרה לנו" אבל יש לנו בחירה, "מה נעשה עם זה". הטיפול האישי מאפשר לאדם לחוות את עצמו באופן מיטבי, לחולל טרנספורמציה ושינוי בתפקוד שאינו משביע את רצונו, ולהגיע למימוש מקסימאלי של חיים משמעותיים ומספקים.

"אני מאמין"
אני מאמינה בזכותו וחובתו של כל אדם לדאוג שחייו יהיו מספקים ומלאי משמעות,
וביכולתו לכונן חיים כאלה.
חשוב לזכור שהחיים הם לא "מבחן אמריקאי", וכי יש יותר מתשובה אחת נכונה לכל סיטואציה בחיים. לכן יש לפתח את היצירתיות וספונטניות המהווים את הבסיס שעליו ניתן לכונן תפקוד מיטבי תוך אישי ובין אישי.

שמתי לי כיעד, לסייע לאנשים המתמודדים עם משברים ושינויים בחיים באמצעות טיפול פרטני, זוגי, משפחתי או קבוצתי ושילוב של עבודת גוף ונפש, להיות אוזן קשבת, להעניק תמיכה, לפתוח מקום של התבוננות מחודשת על החיים, ולאפשר למטופל להתמודד עם הקושי.
לעודד צמיחה ושינוי אל עבר פתיחת פרק חדש בחיים, מלא באושר, אהבה, העצמה וסיפוק.

מהי הפסיכודרמה?

הפסיכודרמה הינה טיפול רגשי המשתמש בכלים מעולם הדרמה והתיאטרון, טכניקת טיפול באמנות, המבוססת על משחק תפקידים ופעילות דרמטית. הפסיכודרמה רואה בנפש האדם תיאטרון פנימי בו דמויות שונות לוקחות חלק ומשפיעות על תפקוד האדם בכל תחומי החיים. הטיפול בפסיכודרמה מתאים למבוגרים ולילדים בעלי קשיים רגשיים, התפתחותיים וחברתיים, מסייע בהתמודדות עם משברים ומצוקות רגשיות, מתמקד בכוחות האדם, ובפוטנציאל החבוי בו.
הפסיכודרמה מאמינה בכוחה של ההתנסות והחוויה ומביאה את האדם לפעול בו זמנית באמצעות הכרה, פעולות וביטוי רגשי. ההתנסות הבו-זמנית מעניקה לאדם הזדמנות להתחבר מחדש לכוחותיו ולפוטנציאל הגלום בו וסיכוי גדול יותר לעורר ספונטניות. המשתתפים בטיפול פסיכודרמה משחזרים מצבים שונים מחייהם, רצונות, צרכים, ותקוות בדרך של פעולה, וכך נוצר תהליך טבעי של לימוד וקבלת השינוי.

במהלך טיפול בפסיכודרמה נעזרים במשחק תפקידים וטכניקות אחרות במטרה להוציא את השינוי אל הפועל, לחוש אותו בגוף, ולבסס את החיבור לחלק החדש שגילה המטופל, האני שיודע להביע רגשות שונים... ולא מספיק לדבר עליו, צריך גם לחשוף אותו ולחוש אותו, לפעול ולשחק אותו.

השכלה אקדמאית והכשרה

מטפלת בפסיכודרמה ומנחת קבוצות
• M.A. בטיפול בפסיכודרמה (לסלי קולג')
• M.A. בייעוץ חינוכי (אוניברסיטת ליוורפול)
• לימודים במסלול לדוקטורט בפסיכואנליזה ופרשנות

ניסיון מקצועי

אני מטפלת בפסיכודרמה וגשטלט בעלת ותק וניסיון עשיר כמטפלת פרטנית וכמנחת קבוצות דינמיות, בבני נוער ומבוגרים, יחידים וזוגות, ומלווה צוותים בתהליכי שינוי.

הטיפול הרגשי נועד לטפל ולסייע ביחסים בינאישיים ומשפחתיים,זוגיות, מתבגרים ונוער בסיכון, פוסט טראומה, אבל ושכול, מתח וחרדה, וכן במצבי חולי ומשבר אחרים.

בנוסף לטיפול בקליניקה הפרטית אני מעבירה סדנאות לקבוצות שונות כגון צוותי חירום, צוותים של ביטוח לאומי, וכן מטעם מהו"ת, מרכז למשאבי התמודדות, מרכז לפסיכוטראומה ועוד.

חברות באגודות וארגונים

טיפול רגשי בירושלים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד