תפריט נגישות

אודות

איך משתחררים מדפוסים שעוצבו במהלך חיי, מדמויות שהשפיעו עלי ועיכבו את ההתפתחות שלי כאדם שעליו חלמתי ורציתי להיות? מדוע איני מצליח/ה להתקדם בחיי הבוגרים או המקצועיים? כיצד מגשרים על הפער בין מה שידעתי והכרתי למה שאני רוצה להיות?

אני מציעה עזרה מקצועית בהתמודדות עם השאלות האלה.

כמטפלת מקצועית, אני יודעת שתהליך ההתבגרות הרגשית הוא תהליך ארוך ומכאיב ופעמים רבות מביא עמו בלבול וסבל. הליווי המקצועי שלי נועד להביא כל אדם למצוא דרך שתבטא את המשמעות הייחודית לו, תאפשר לו לממש את הפוטנציאל האישי שלו ותיתן לו כלים להתמודד עם המסע המטלטל והסבל הכרוך בהתמודדות עם עובדות החיים שאינן תלויות בו.

אהבתי העיקרית היא טיפול, הוראה והדרכה. במשך שנים עבדתי עם אוכלוסיות מתבגרים ומבוגרים וניהלתי תחנה קלינית בתחום הציבורי, ובד בבד אני מרצה באוניברסיטת בר אילן ולומדת מתלמידי שהיו למורי דרך עבורי.
אני ממשיכה לחפש דרכים לזרז תהליכי שינוי למקורות הסבל. לכן התמחיתי בשיטות טיפול חדשניות כמו: EMDR, SE, המבוססות על מקורות פיזיולוגים לסבל הרגשי.

השכלה אקדמאית והכשרה

לימודי פסיכותרפיה בבר אילן

תואר שני בעבודה סוציאלית

מומחיות בטיפול בשיטת EMDR

עו'ס מומחה בילד ונוער

מומחית בהנחיית קבוצות, בתהליכי הסמכה לטיפול בשיטת SE.

ניסיון מקצועי

מרצה באוניברסיטת בר אילן, מנהלת תחנה קלינית, מדריכת עובדים טיפוליים, מפתחת שירותים טיפוליים במוסדות, מנהלת קליניקה טיפולית פרטית ברחובות.

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד