תפריט נגישות

אודות

אסנת סוקר - עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית בעלת קליניקה לשירותים לטיפול נפשי ופסיכותרפיה במודיעין

מטפלת במבוגרים במצוקות נפשיות שונות הכוללות חרדה, דיכאון, אובדנים ושכול, משברי חיים נורמטיביים, קשיים בקשר ובאינטימיות, תחושות של בדידות וריקנות, אובדנים ושכול, הפרעות הקשורות לתחילת החיים והאופן שאלו משפיעות על האדם בבגרותו, פגיעות מיניות, טיפול בהורות.

אני מטפלת בגישה פסיכודינמית אנליטית בשילוב כלים נוספים לפי הצורך (C.B.T)

אדם פונה לטיפול סביב מצוקה אשר לא תמיד הוא מבין את מקורה ומדוע היא התעוררה דווקא עכשיו.

לעיתים הוא מסתובב עם ההרגשה שמשהו לא טוב קורה בתוכו, מין תחושה של אי שקט, מעין מועקה והרגשה שמשהו חסר לו, ואין הוא יודע להסביר לעצמו תחושות אלו.

אני מאמינה שדרך הטיפול איתי אוכל לעזור לאדם למצוא את המשמעות למצוקות הלא מובנות שלו ואת מה שהוא לא מבין על עצמו, כדי שהוא יוכל בסופו של דבר לחיות חיים שלוים יותר, לממש את מה שחסר לו ולהרגיש טוב יותר עם עצמו.

השכלה אקדמאית והכשרה

  • בוגרת התכנית התלת שנתית במסלול מצבים מנטלים ראשונים, אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה, ביה"ס ללימודי המשך ברפואה התכנית לפסיכותרפיה.
  • בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה-ה.ל.פ.ב.א בנושא ביון וחשיבתו. 
  • בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, ה.ל.פ.ב.א. גהה. 
  • בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית במגמה טיפולית במסלול עם תיזה מטעם ,  אוניברסיטת בר אילן. במהלך לימודיי נמנתי עם מספר סטודנטים מצטיינים לייצג את האוניברסיטה בכנסת.
  • בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה.
  • מדריכה מטפלים וסטודנטים לפסיכותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב ובר אילן.

ניסיון מקצועי

בעלת ניסיון טיפולי של למעלה מ- 25 שנה - עבדתי קרוב לעשר שנים במרפאה הקהילתית לב. הנפש בחולון עם חולי נפש כרוניים ועם אנשים שחוו משברי חיים נורמטיביים וטיפלתי באנשים שסבלו ממצוקות נפשיות שונות כגון: חרדה, דיכאון, משברי חיים נורמטיביים, אובדנים ושכול, קשיים ביחסים בינאישיים, קשיים באינטימיות ובקשר, בדידות וריקנות, הפרעות אישיות ברמות תפקוד שונות ועוד. 

בנוסף, עבדתי כ- 12 שנה כעוזרת פסיכיאטרית מחוזית של לשכת פסיכיאטר מחוז מרכז.

בעלת קליניקה לטיפול נפשי ופסיכותרפי במודיעין, מטפלת בהפרעות נפשיות שונות ובכללן קשיים בינאישיים, מצבי משבר נורמטיביים, אבדנים ושכול, הפרעות אישיות, טיפול בחרדה ודיכאון, קשיי הסתגלות, והעצמה.

טיפול בהורות

חברות באגודות וארגונים

חברה בעמותה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית

הדרכה מקצועית

נותנת הדרכות מקצועיות לאנשי טיפול ולסטודנטים לפסיכותרפיה 

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד