תפריט נגישות

אודות

בעל נסיון רב בטיפול במבוגרים ומבוגרות צעירים (20-45) הסובלים מקשיים רגשיים, חרדה ולחץ, קשיים בזהות ובזהות המינית, מביישנות ומופנמות, בקשיים בתחום התעסוקתי, החברתי והמשפחתי, בזוגיות ויצירתה, באלו הסובלים מפוסט טראומה, ובאלו המתמודדים ומתמודדות עם אתגרי החיים, הרוצים לצאת מתוך תקיעות, להתפתח ולממש את עצמם ואת יכולותיהם.

מטפל בגישה דינמית בדגש על הקשר הבינאישי ועל דפוסי הקשר המשפיעים על אופן ההתנהלות וההתקדמות. משלב טכניקות מטיפולים התנהגותיים-קוגנטיביים (CBT), טיפול ממוקד טראומה EMDR, קשיבות (mindfulness) ומנטליזציה על פי צרכי המטופל.

אני מאמין בכוחו המרפא והמעצים של מפגש בין אישי קרוב ואמפטי, בשל כך בחרתי להיות מטפל. בטיפול אני מציע מקום מכבד ומוגן, המאפשר את קיומו של תהליך עמוק ואישי בגובה העיניים ובקצב המתאים. התהליך מבוסס על קשר, ידע ומקצועיות, מאפשר חיבור, התפתחות וצמיחה היכן שקודם היה כאב וחסר.

מנסיוני יצירת הקשר היא לפעמים החלק הקשה והמעכב, אבל היא עשויה לפתוח פתח לשינוי והתקדמות

אל תהססו להעזר ולפנות

אורן מירון

ליצירת קשר:

בתל-אביב 054-7946253

השכלה אקדמאית והכשרה

תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות באוניברסיטה העברית ירושלים.

תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית ופסיכולוגיה קלינית של הילד, באוניברסיטה העברית ירושלים 

אורן מירון-פסיכולוג קליני

ניסיון מקצועי

את הניסיון שלי כמטפל רכשתי במרפאות בצה"ל בתפקיד קצין בריאות נפש ובמחלקות פסיכיאטריות של בתי-החולים הדסה ושלוותה, בטיפול בילדים, מתבגרים ובמבוגרים.

לאורך השנים סייעתי למטופליי בקשת רחבה של קשיים, מקשיים שכיחים ויומיומיים כקשיים בתחום החברתי, בדימוי העצמי, בזהות המינית וסביב משברים שונים, ועד לטיפול בהפרעות נפשיות משמעותיות. רכשתי ניסיון בהתערבויות במשבר, בטיפול בקשיי הסתגלות, בהפרעות מצב רוח, בטראומה, בדיכאון ובחרדות. הנחיתי קבוצות והתמחיתי במגוון שיטות טיפול 

חברות באגודות וארגונים

* התוכן המפורסם בדף זה אודות המטפל הינו באחריות המטפל בלבד